HOROZ YİNE HAYALLERİ YIKTI

Altaş Denizlispor TFF 1. Ligi'nin 18. haftasında kendievinde konuk ettiği Ümraniyespor'da 0-1 yenilerek bu haftayıda 3 puana hasret kapattı. Son maçlarda isteği sonuçları alamayan ve ligin alt sıralarına doğru hızlı bir şekilde ilerleyen Denizlispor, kendievinde aldığı bu yenilgi ile de taraftarını üzdü.

Altaş Denizlispor TFF 1. liginin 18. haftasında kendievinde Ümraniyespor'u konuk etti. Saat 20:00'da Atatürk Stadyumunda oynanan mücadeleyi Bülent Birincioğlu yönetti. Maçta Altaş Denizlispor'da sakatlıkları bulunan ameliyat olan Muğdat Çelik ve Okan Derici'nin yanı sıra sakatlıkları süren Ismail Aissati, İlhan Depe ve Ömer Şişmanoğlu forma giyemedi. Sakatlıklar ile başı dertte olan Denizlispor, bu maçta da istediği performansı gösteremedi.

Yeşil-siyahlı ekip, maçın ilk yarısında yediği golle adeta yıkıldı. İlk gol 21. dakikada Ümraniyespor'dan Antonio'dan geldi. İlk yarıyı 0-1 geride tamamlayan Altaş Denizlispor ikinci yarının ilk dakikaların da rakip takım üzerinde baskısını arttırdı ama istediği sonucu elde edemedi. Yeşil-siyahlı ekip, liginin 18. haftasında kendievinde 0-1 yenilerek bu haftayı da puansız kapattı. Durumu iyiden iyiye kötüye giden ve bir türlü düşme hattından çıkamayan Denizlispor, bu maçla da yeniden hayalleri yıktı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın