FATİH YİĞEN GÖZ GÖZ OLDU

Denizlispor Alt Yapısı'nda yetiştirdiği en istikrarlı oyunculardan birisi olan Fatih Yiğen yeşil siyahlı takımdaki kariyerine son verdi. İzmir'in köklü takımlarından Göztepe ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Yiğen, Denizli'de ki son röportajını İbrahim Güler'e verdi.


HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
11 Senelik Denizlispor kariyeri boyunca acı tatlı bir çok anısınmın geçtiğini dile getiren Yiğen,''herkese çok teşekkür ediyorum'' dedi. Yiğen,''Başta Millet vekilimiz Nihat Zeybekci, belediye başkanımız Osman Zolan, Valimiz Abdulkadir Demir olmak üzere geçtmişte ve bugünlerde çalıştığım tüm yönetici ağabeylerime teşekkür ederim. bizlere her zaman destek oldular. ben denizlispor'da fatih yiğen oldum. artık ayrılma zamnım gelmişti. ailemle birlikte oturduk ve bu kararı aldık. futbol yaşantıma başka takımda yön vermem gerektiğini için yeşil siyahlı takımdan ayrıldım'' dedi.


TARAFTARLAR BENİ ÇOK HEYECANLANDIRIYOR
Göztepe kulübünün çok büyük bir camia olduğunu dile getiren Fatih, ''Taraftarın önüne çıkacağım günü iple çekiyorum'' dedi. Yiğen,''Transferim gerçekleşmesinde emeği gecen herkese çok teşekkür ediyorum. Çok büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. inşallah bana güvenenlerin yüzünü kara çıkarmayacağım. sarı kırmızı taraftarların önüne çıkacağım günü iple çekiyorum'' dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın