DENİZLİSPOR'DAN 400 BİN TL'LİK ANLAŞMA

Denizlispor bir sponsorluk anlaşmasının daha altına imza attı. Bay-Tur ile forma kol reklam sponsorluk anlaşması imzalayan Denizlispor yönetimi sezon sonuna kadar geçerli olan anlaşma için 400 Bin TL kasasına koyacak.

 

Mali müşavirliğini yaptığı ve yıllardır arkadaşlığını sürdürdüğü Bay-Tur firması sahibi İsmail Bay ile görüşen Başkan Yardımcısı Taner Atilla, forma kol reklamı için Bay-Tur firması ile anlaşma sağladı.

“OSMAN ZOLAN DEVREYE GİRDİ”

250 bin TL olarak konuşulan forma kol reklamı için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı  Osman Zolan devreye girerek anlaşmanın 400 bin TL'ye çıkması gerektiğini belirtti. Bu isteği kıramayan İsmail Bay, "Denizlispor bizim şehrimizin takımı, destek olmak için elimizden geleni yapacağız" diyerek  anlaşmanın 400 bin TL'ye çıkarılmasını kabul etti.

Bay-Tur firması sahibi İsmail Bay'a desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Denizlispor markası ile işbirliği içinde olan tüm sponsorlarımıza ve bu anlaşmalarda emeği geçen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan'a çok teşekkür ediyorum" dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın