EMRAH VAROL, "HOROZ MOTİVASYON KURBANI"

Hafta içinde adeta imza şov yapmıştı Denizlispor. Birçok takımın transfer yasağını kaldıramadığı için oyuncu alamadığı yerde Horozlar 8 oyuncu birden almıştı. Başkan Mustafa Üstek belki de buna güvenerek hedef tahtasını play off’a kadar çıkarmıştı.

Taraftar arasında da motivasyon en üst düzeye çıkmıştı. Herkes aldığı bileti sosyal medyada paylaşarak diriliş maçı olarak bu maçı belirlemişti. Maça en az 5 bin taraftar geleceği kaydediliyordu.

Maça bu ‘gazla’ başladı Denizlispor’da ama işler tersine gitmeye dursun. Fazla motivasyon ters tepti. Oyuncuların ayakları yere basmıyordu. Taraftarın fazlalaşması, başkanın play off hedefi takımda gereksiz bir motivasyona yol açmış belli ki. Oyuncular maçı kafalarında kazanmışlardı belki ama futbol sahada oynanıyordu. Küçümsediğimiz Eskişehir’de Semih Şentürk gibi Mezenga gibi oyuncular var. Bunları görmeden 3 puanı maç öncesi cebimize koyduğumuzu düşünenler maçtan büyük bir öfkeyle ayrıldı elbette.

Bu maç çok ama çok önemliydi. Alt sıralarda Gaziantep dışında düşecek 2 takım daha var. 9 puanı silinen Manisaspor hemen dibimizde. 3 puanı silinen Eskişehir, Horozlarla puan farkını 4’e çıkardı. Adana Demirspor ve Samsunspor da 1’er puan aldı. Biz düşme potasında hala can çekişiyoruz.

Yapılacak ilk şey öncelikle ligde kalmanın garantilenmesidir bizim için. Bunu sağlayana kadar çok ama çok çalışmalıyız. Gereksiz motivasyonlara gerek yok!


Yorumlar  

0 #1 Morinhomer 06-02-2018 21:13
Şov tribünde yapılır futbol sahada oynanır emrah kardeşim 1 maç kazanınca yönetim kurulu medyadan düşmüyor fakat kaybedince hoca suçlu deniliyor peki bu futbolcuların ruhsuz haline ne demeli barış sahada geziniyor bu takıma sportif direktör alındı bu ne işe yarıyor takımı bütünleştirecek bir yönetici lazım bn ce artık süper lige dönemli bu takım
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın