ÜSTEK, "DAHA ÇOK HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAYACAKLAR"

Dün Gazişehir Gaziantep karşısında alınan 2-0’lık galibyetle seriyi 3 maça çıkaran Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek açıklamalarda bulundu. Denizlispor’un ligden düşmesini bekleyenlerin daha çok hayal kırıklığı yaşayacaklarını belirten Mustafa Üstek, galibiyet sonrası teknik ekip ve takımı kutladı.

Yeşil siyahlı takımın düştü denildiği bir ortamda ayağa kalkarak kalitesini ve gücünü ortaya koyduğunu söyleyen Başkan Üstek, “Bu başarıda emeği geçen teknik ekip ve futbolcularımızı kutluyorum. Sıkışık lig takviminde üç önemli galibiyet aldık. Bu süreci hasarsız atlattık. Devamı gelecektir.” dedi.

Denizlispor’a gönül veren taraftarlara da seslenen Başkan Mustafa Üstek, “Bu galibiyetleri bizlere ve takıma inancını hiçbir zaman kaybetmeyen Denizlispor taraftarlarına hediye ediyorum. Denizlispor’un ligden düşmesini dört gözle bekleyenler daha çok hayal kırıklığı yaşayacaktır. Kadro kalitemiz ligde bulunduğumuz yerin çok çok üstünde. Sezon içinde yaşadığımız şanssızlıkların artık son bulmasını diliyorum. Bundan sonraki süreçte yükselişimiz sürecektir.”diye konuştu.

Yeşil siyahlı yönetimin büyük bir fedakarlıkla kulübün geleceğini inşa ettiğini anlatan Başkan Mustafa Üstek, “İdari olarak çok önemli mesafeler kat ettik.  Denizlispor’u kronikleşen pek çok sorunundan kurtardık, ileride ciddi maddi yüklere neden olabilecek problemlerden arındırdık. Ekonomik olarak çok önemli sıkıntılar yaşasak da kulübün gelecekte önünü açtık. Borçlarımızın önemli bir bölümünü ödedik. Bu yıl sportif başarı anlamında istediğimiz noktaya şimdilik gelememiş olsak da, gelecek sezonlarda bu başarıyı engelleyecek sorun bırakmadık. Geleceğe sorunlar taşımamak için önemli adımlar attık. Bu süreçte bizlere destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde çok daha güzel günlerin geleceğine inanıyorum. Denizlispor camiası bir bütün olduğu sürece başarı gelecektir. Lig daha bitmedi. Önümüzde kritik maçlar var. Yakaladığımız ivmeyi sürdürmek istiyoruz. Kendi evimizde oynayacağımız Manisaspor maçına tüm Denizlilileri şimdiden davet ediyorum. Takımımıza destek olalım.” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın