TOLCU, "KİM DENSİZ AVERİ?"

ASKF Yönetim kurulu üyesi İsmail Tolcu, Serinhisarspor Başkanı Şükrü Averi’nin sitemize yaptığı yorumda ki  ‘Densizler’ ifadesinin açıklamasını bekliyor.

Tavas Birlikspor – Çal Belediyespor derbisinin yankıları sürmeye devam ediyor. Protokol tribününe alınmayan bazı kulüp başkanları sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunmuşlardı. Bu tepkilere yönelik olarak ASKF sitesinden protokol tribünün tahsisi ile ilgili resmi açıklama geldi. Ne olduysa bunun üstüne oldu. Serinhisarspor Başkanı Şükrü Averi’nin yaptığı açıklama şu şekilde:

“Biz şimdiye kadar askf yönetimini eleştirmedik şahsım adına konuşuyorum biz maça gelirkende protokol denen yere oturmak içinde gelmedim sadece ACIPAYAM yönetiçisi abim oraya oturalım diye tutu götürdü ama bize sizin yeriniz orası dediler geldik oturduk ama sizin belirttiğiniz gibi sayılar içerisinde olmayan birileri bize bakıp biz burdayız onlar orda gibi imalı bakıp konuşması mevcut arkadaşla beni üzdü aynı zamanda beni oraya götüren arkadaş istifa etsede sizin yönetimimizdeydi biz yer makam peşinde değiliz sadece biz serzeniş de bulunmadık biz sizleri yardımcı olmak İÇİN elimizden geleni yaptık sayın başkan etrafındaki bir kaç densize baksın biz saygıyı ismizden alırız makamımızdan değil.”

İSMAİL TOLCU,‘’AÇIKLAMA BEKLİYORUM’’

Bu yorumun açıklanması gerektiğini dile getiren ASKF As Başkanı İsmail Tolcu, “Sürekli yönetim kurulumuzu eleştirmek için bazı arkadaşlar caba harcıyorlar. Denizli amatörünü bir adım nasıl öteye götürebiliriz, düşüncesi ile gece gündüz çalışan insanların emeklerini görmezden geliyorlar. Yapılan bu yorumda ki sitemlerin açıklamasını şahsım adına bekliyorum. Kimse kimseyi zan altında bırakmasın’’ dedi.
Yorumlar  

+12 #3 BAŞKAN 19-04-2018 10:06
Şükrü Averi adan gibi adamdır.
Denizli ASKF yöneticileri amatörü 1 adım ileriye nasıl götürebiliriz diye çabalamaya devam edin. Bu zeson Denizli Süper amatör ligi bu kadar az takımla oynandıysa ve 3 takım ligden çekildiyse bunun sorumlusu kim? Neden bu kadar az takımla oynandı lig? Bu kadar zevksiv lig mi olur? Bunlarla uğraşsın askf yönetimi. Daha çekişmeli bir lig istiyoruz.
Alıntı
+10 #2 Dokuzkavaklarspor 19-04-2018 08:38
Mesela şu işlerle uğraşsak daha iyi olmaz mı? U-12 yaş grubu koskoca bir sezon antrenman yapıyor, topu topu 5 müsabaka oynamak için mi? Alt yaş gruplarında bir çok kulübün hafta içi müsabaka oynatmayın dediği halde (çocuklara okullarından izin alınsa bile) U-19, U-17, U-16 U-15, U-14 yaş grupları ve bunların Play-Off müsabaklarını hafta içi oynatarak çocukların eğitim ve öğretimine zarar verdiğinizin farkında mısınız?
Alıntı
+11 #1 Şükrü averi 19-04-2018 00:07
Sayın Tolcu ismail abi ben şahsım adına sizin yönetim kurulunuzu hiç eleştirmedim eleştirdiğimide hiç şahit olmamışsınızdır.benim kadar amatöre hizmet veren bir başkasıda çıkmaz siz benden iyi bilirsiniz Feyyaz başkanada saygım sonsuzdur netiçede amatör kulüpler birliği başkanıdır ben sadece şakayla karışık bir fesbukta bir paylaşım yaptım ordada askf yada şahıs isimleri kullanmadım bazı arkadaşlar muzdarip olmuş altına yorum yapmış ama bizi içerde konuşulanlar üzdü yoksa orda oturmuşuz oturmamışız hiç umrumda değil siz kendinize böyle şeyler için yormayın bunlarıda kendinize iş edinmeyin hakiketen amatör sporla ilgili neler yapabiliriz onları bakın benide çağırın elimden geldiğince sizleri destek olayım olmaya çalışalım onun İÇİN böyle saçma sapan şeylerle uğraşmayalım seni biliyorum ismail abiçiğim sen zan altında kalma günü geldiğinde usulca başkana söylerim ben boş dedikodularla uğraşmam böyle şeylerede gündem yapmaya gerek yok iyi akşamlar saygılar
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın