LİGDE KALMANIN ŞİFRESİ...

Spor Toto 1.Lig’de lige istediği başlangıcı yapamayan Denizlispor, Yusuf Şimşek ve Reha Erginer’in ardından Fatih Tekke ile adeta küllerinden doğdu.

Denizlispor’un başında çıktığı 12 karşılaşmada 6 galibiyet 3 beraberlik ve 3 yenilgi alarak 21 puan toplayan Fatih Tekke, Denizlispor’un ligde kalmasının en büyük etkenlerinden bir tanesi. Yusuf Şimşek ve Reha Erginer yönetimde 21 müsabaka oynayan Denizlispor bu 21 karşılaşmadan sadece 4 galibiyet çıkartabilmişti. Bu galibiyetlerden bir tanesi de Yusuf Şimşek’in gönderilmesinin ardından dümene geçen Ali Kepenek yönetiminde gelmişti. Fatih Tekke göreve geldiği günden bu yana oynattığı futbolla ve takım içinde yarattığı havayla Denizlispor’un yok oluşunu izlememize engel oldu.

Devre arasında yapılan transferler arasında takıma en olumlu yanıtı veren futbolcu Mehmet Akyüz oldu. Denizlispor formasıyla çıktığı 14 karşılaşmada rakip fileleri 12 kez sarsmayı başaran golcü oyuncu Denizlispor’un ligde kalmasında büyük bir sorumluluk üstlendi. Tecrübesiyle ve profesyonelliği ile dikkatleri üzerine çeken Mehmet Akyüz, Fatih Tekke ve Denizlispor ile kendini yeniden buldu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın