HOROZ'DA YAPRAK DÖKÜMÜ

Bu sezon ligde kalmayı büyük ölçüde garantileyen Denizlispor’da yaprak dökümü başlıyor.

 

Sezon başında transfer yasağı olması nedeniyle yeni transfer yapamayan Denizlispor’lu kurmaylar sözleşmesi biten futbolcularla sezon sonuna kadar anlaşma sağlamıştı. Transfer yasağı kalktıktan sonra devre arası takıma kazandırılan birçok isimle de sezon sonuna kadar anlaşma sağlayan Denizlispor’da takımın büyük bir bölümünün ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yönetiminde görevi bırakacaklarını işaret eden açıklamalar yapması sonrasında bu futbolcularla anlaşma zeminin oluşması zor gözükürken, sözleşmesi biten ve takımdan ayrılması muhtemel isimler şu şekilde: Berkan Afşarlı, Barış Örücü, Ömer Alp Kulga, Kappel, Cenk, Burak Altıparmak, Veli Acar, Hüseyin Atakan Üner, Taşkın İlter, Alperen, Lazic, Aissati, Hasan Kılıç ve Eze

Teknik Direktörlük görevini Reha Erginer’den teslim alan Fatih Tekke de sözleşmesi biten isimler arasında bulunuyor. Geldiği günden bu yana takım üstünde farklı bir hava oluşturan ve Denizlispor’un ligde kalmasında büyük pay sahibi olan genç çalıştırıcının Denizlispor ile yola devam edip etmeyeceği merak konusu.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın