MUSTAFA ÜSTEK BIRAKIYOR

Bugünkü yönetim kurulu toplantısının ardından Başkan Mustafa Üstek ve ekibi bir basın toplantısı düzenledi.

Yeşil siyahlı kurmaylar olağan kongre tarihini 27 Mayıs olarak belirledi. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması durumunda genel kurul ikinci toplantısı 3 Haziran günü gerçekleştirilecek.

Başkan Mustafa Üstek ligi zor şartlar altında tamamladıklarını söyleyerek, “Ligi bitirdik ama nasıl bitirdiğimizi bir de bana sorun. Denizli’den destek görmedik. Özellikle işadamlarımızdan tek kuruş alamadık. Sadece Abalıoğlu grubu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yanımızda oldu. Son iki ayda o destekler de olmadı. Yönetim kurulundan ekstra iki milyon lira daha toplamak zorunda kaldık. İkinci yarıda sadece transfer ve primler için toplam 8 milyon lira harcamak zorunda kaldık.” dedi.

Kendisinin kesinlikle kongrede aday olmayacağını açıklayan Başkan Üstek, “Futbolcuların maç başı alacaklarının bir kısmı duruyor. Ligde kalma primleri için takıma senet verdik. Prim borcumuz yok ama Eze ile Lazic’in taksitleri ödenmedi. Aissati’ye bir miktar ödeme yapmıştık onun da alacağı var. Perovic’in alacaklarını 9 takside bölmüştük, dört taksiti henüz ödenmedi. Kim gelirse gelsin ben maddi ve manevi olarak yanında yer alacağımı söylemek istiyorum.” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın