TAVAS'TA ŞOK

Sezonu şampiyonlukla tamamladıktan sonra bölgesel amatör ligde mücadele etme şansı kazanan Tavas Birlikspor’da teknik patron Mehmet Ali Sevil istifa etti.

Devre arasında takımın başına gelerek tarihinde ilk defa Tavas Birlikspor’a şampiyonluk sevinci yaşatan Mehmet Ali Sevil, yönetimsel belirsizlikten dolayı istifa ettiğini açıkladı. 

Tecrübeli teknik adamın birkaç gün içinde kamuoyuna açıklama yapacağı öğrenildi. 


 

Yorumlar  

+1 #4 tvaslı 31-05-2018 22:48
her şeyi geçtik Taraftarın emeğine yazık değil mi ?
Alıntı
+1 #3 Bir bilen 30-05-2018 00:23
Aslında şampiyon oldukları sezonun gidişatında gelinen noktadaki bu sonucu öngörmüştüm. Sadece başkanın üstüne yıkılmış ( 250 bin li rakamlar) yönetiminde biraz katkı sunduğu, lig boyunca taşıma suyla değirmen döndürdüğü bir takımın ,bal liginde şampiyonluk bekleyenler için 1.500.000 tl lik bir bütçe kuramayacağı aşikardı. Bırakın 1.500.000. ,500 lü 600 lü rakamları Bile bulması bana göre mümkün değildi. 2018-2019 sezonu Tavas çıktığı gibi düşer öngörümü çevremde paylaşmıştım. Ama yanılmışım, sezona bile başlayamayacaklar anlaşılan. Tabi bu sorun sadece tavasın sorunu değil , bütün Denizli amatör spor kulüplerinin sorunu. Bakalım bu yıl kaç amatör kulüp bulundukları liglere katılmayacak
Alıntı
0 #2 Tavas GÖnüllüsü 28-05-2018 22:06
Vallahi ben bu işi anlamadım. Sen sezon boyunca Bal ligine çıkmak için uğraş çabala bir sezonun emeğini tek bir kalemde silip at. Böyle bir anlayış yok. Yönetim olarak, şehir olarak her türlü desteğini maddi ve manevi her türlü uğraşıyorsun takımı şampiyon yapmak için sonra ne oluyorsa Başkan istifa ediyor. İşin en ilgin tarafı iç transferde oyuncularla anlaşma yapılıyor teknik direktör,başkan ve belediyenin muhasebeden sorumlu kişileri fotoğraflarla bunları doğruluyor ve sonrasında aradan bir hafta geçmeden takım ben dağıldım diyor.Bu şu anlama geliyor 2017-2018 sezonunda senin BAL ligine çıkmak için yaptığın harcama çöpe gitti demek onun için eğer böyle devam ederse DENİZLİ AMATÖR FUTBOLU hiçbir yere gidemez. Bu işten ancak futbolcular ve teknik direktörler kazanan taraf olur. Altyapıdan gelen futbolcu yok, tesisleşme denilen bir şey zaten yok onun için bizim burada ne söylesek azdır. İnşallah TAVAS BİRLİK SPOR ve TAVAS ilçesi için hayırlısı olur inişallah.
Alıntı
0 #1 Sporsever 28-05-2018 16:26
Yazık çok yazık bir şehrin umuduyla oynadılar yazıklar olsun yönetiminden hocasına kadar !
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın