HÜSEYİN KALPAR İDDİALARINA YALANLAMA GELDİ

Denizlispor’dan Hüseyin Kalpar iddialarına yalanlama geldi.

İsmi sıkça Denizlispor ile anılan Hüseyin Kalpar’ın Denizlispor ile her konuda anlaştığına dair haberler son günlerde sayfaları süslemekteydi.

Denizlispor cephesi, sosyal medya hesabından herhangi bir hoca veya futbolcuyla anlaşılmadığını belirterek çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten bir yazı yayınladı.

“TARAFTARIMIZIN DİKKATİNE” başlığı altında yayınlanan yazı şu şekilde;

Değerli taraftarlarımız, sosyal medyada hızla yayılan teknik direktörlük görüşmelerinin sonuçlandığına ve anlaşmaya varıldığına dair haberlere itibar edilmemelidir.

Şuana kadar herhangi bir futbolcu veya teknik direktör ile anlaşma yapılmamış olup yönetim kurulumuz en doğru, en faydalı teknik direktör ve futbolcularla anlaşmalar gerçekleştirebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu noktada, taraftarlarımızın ve kamuoyunun basın-yayın ve sosyal medya organlarında yer alan transfer iddialarına değil, kulübümüzden yapılacak resmi duyurulara itibar etmesi önem arz etmektedir.

Kulübümüz gerçekleştirdiği anlaşmaları en doğru ve en hızlı şekilde kulübümüzün resmi sayfalarından siz değerli taraftarlarımıza bildirecektir.

İlgili haberleri ilk önce büyük Denizlispor taraftarı öğrenecektir.

Denizlispor Kulübü
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın