İSTİFA DEDİKODULARINA CEVAP GECİKMEDİ

Denizlispor yönetimi, istifa edeceklerine dair çıkan söylentileri yalanladı.

Son günlerde sıkça Başkan Mustafa Üstek ve ekibinin istifa edeceğine dair çıkan dedikodular gündemi meşgul ediyordu. Denizlispor yönetimi resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını taraftarlarına duyurdu.

Denizlispor’dan yapılan açıklama şu şekilde;

KAMUOYUNA SAYGIYLA

Dünden bugüne bazı sosyal medya hesaplarında, aslı astarı olmayan sadece dedikodudan ibaret olan Kulüp Başkanımız Sn. Mustafa Üstek ve Yönetim Kurulu istifa edecek yönündeki söylemlere ve yalan haberlere itibar etmeyiniz.

Amaç ve niyetin ne olduğunu anlamadığımız bu tür konular ile kulübümüzün zarar görmemesi için resmî site ve hesaplarımız dışında çıkan hiçbir haber ve paylaşımı doğru kabul etmeyiniz.

Yönetim kurulu olarak görevimizin başında olduğumuzu ve kulübümüzün menfaatleri uğruna canla başla çalışmaya devam ettiğimizi başta büyük Denizlispor taraftarı olmak üzere tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Bu doğrultuda protokolümüzün açıklamaları ve yönetimimizin çalışmaları ile belirtilen hedefe ulaşmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Transfer komitemizin sonuçlandırdığı çalışmalar ise en yakın zamanda siz değerli kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.

Denizlispor Kulübü


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın