KAPTAN İSTİFASINI DENİZLİ FUTBOL'A DEĞERLENDİRDİ

Disiplinli çalışkanlığı, efendi kişiliği ve Denizlispor'u canı gönülden sevmesi ile tanıdığımız Kaptan Bülent Ertuğrul, sportif direktörlük görevinden ayrıldı. 
Sosyal medya hesabından görevini bıraktığını açıklayan Ertuğrul, mülki amirlere ve kulüp yönetimine teşekkür etti. 

Dün (Perşembe) akşam saatlerinde Denizli futbol dergisinin acar muhabiri Eren Erdoğan ile buluşan Kaptan, olayın iç yüzünü tüm içtenliği ile anlattı. Kimseye kırgın olmadığını dile getiren Bülent Ertuğrul, ''Osman Hoca'nın başarılı olacağına inanıyorum'' dedi. Kaptan sözlerine şöyle devam etti.''Geçtiğimiz sezon bize bir görev verildi. Bizde elimizden geldiğince yapmaya çalıştık. Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki takımımızı ligde tutabildik. Yönetim kurulumuz bu sezon Osman Özköylü ile çalışmak istedi. Bence gelebilecek isimler arasında en doğru seçimlerden birisidir. Hocamız kendi ekibi ile geldi. Bende kimseyi rahatsız etmemek için görevimi bıraktığımı açıkladım. Kimseye kırgın değilim. Biz Denizlispor için her zaman göreve hazırız. İnşallah sezon sonunda kulübümüz hak ettiği yer olan Süper Lige yükselir. Yeni teknik ekibe başarılar diliyorum'' dedi. 


Yorumlar  

+2 #1 DELİKANLICA 08-06-2018 10:07
Yaw kendini futbolun dahisi zannedip 2 yıldır futbol şube sorumluluğunu yürüten ve geçen sene devre arasında görevini Bülent Ertuğrula devretmesiyle ligde kalan bir takımın sportif direktörünün bu şekilde ucuzca bırakılması hiç ama hiç de hoş değil.Bülent kardeş emeklerin ve yaptıkların için çok teşekkür ederiz.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın