DENİZLİSPOR'DA TRANSFER BOMBARDIMANI !

Denizlispor, transferde bombardımana hazırlanıyor.

İç transferde Mehmet Akyüz ve Ziya’nın takımda kalıp kalmayacağı merakla beklenirken, iki oyuncunun da paralarının yatırıldığı ve takımda kalma olasılıklarının yüksek olduğu öğrenildi. Mehmet Akyüz’ün sözleşmesinde bulunan 300.000 TL getirirse serbest kalır maddesi, oyuncunun bu parayı getirmesi durumunda gidebileceği anlamına geliyor.  Aissati ile anlaşma zeminin oluştuğu ancak 25.000 Dolarlık menajer ücretinden dolayı transferin şimdilik askıda olduğu öğrenildi.

Dış transferde birçok isimle anlaşma sağlayan Denizlispor’da Burak Çalık ve Erhan Kartal’la söz kesildiği, bayramdan sonra resmi sözleşmelerin imzalanacağı aktarıldı. Forvet hattında ise Boluspor’dan Rydell Poepon ile anlaşma sağlayan Denizlispor yönetiminin bu oyuncuya da bayramdan sonra resmi imzayı attıracağı aktarıldı.  

Orta saha bölgesini Altınordu’nun gurbetçi oyuncusu Deniz Vural’la güçlendiren Denizlispor’un bayram sonunda bu oyuncuları sırasıyla duyuracağı öğrenildi.  

Stoper bölgesine de bir takviye yapan Horozlar, oyuncunun takımıyla olan sözleşmesinin devam etmesinden dolayı bu oyuncunun ismini sır gibi saklıyor. Bu oyuncuyla ilgilide küçük pürüzlerin kaldığı, anlaşmanın yakın olduğu gelen bilgiler arasında.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın