DENİZLİSPOR SEDDAR KARAMAN'I 1 YILLIĞINA KİRALADI

Denizlispor, Atiker Konyaspor’dan Seddar Karaman’ı 1 yıllığına kiraladı.

Gelecek sezon güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Denizlispor’da transfer bitmiyor. Takımın başına Osman Özköylü’yü getirdikten sonra transfer çalışmalarına hız veren Denizlispor, son olarak geçtiğimiz sezonu Anadolu Selçukspor forması altında tamamlayan Seddar Karaman’ı kadrosuna kattı.

Forvet bölgesinde görev yapan 24 yaşındaki futbolcu, sağ ve sol kanatta da rahatlıkla oynayabiliyor. Geçtiğimiz sezon Anadolu Selçukspor forması altında 13 gol kaydederek dikkatleri üstüne çeken Seddar Karaman, “Denizlspor gibi bir camiaya geldiğim için çok mutluyum.” dedi.

Anlaşmayla ilgili açıklamalarda bulunan Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, “Gelecek sezon taraftarımıza güçlü bir Denizlispor izlettirmek için gece gündüz çalışıyoruz.  Seddar yetenekli ve genç bir arkadaşımız. Burada kendini gösterme fırsatı bulacaktır. İki taraf içinde hayırlı olsun.” dedi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Üstek, “Hocamızın sunduğu rapor doğrultusunda eksik bölgelere takviyeler yapıyoruz ve yapacağız. Çalışmalarımız sürüyor. Aceleci davranmıyoruz.” diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın