ATAKAN PİYANGOSU

Hüseyin Atakan Üner'in transferi ile ilgili Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelen Taner Atilla, transferin ayrıntılarını kamuoyuna açıkladı.

Başkan Yardımcısı Taner Atilla görüşmeler esnasında Hüseyin Atakan Üner'in kalan bakiyesi ödenerek, Denizlispor kulübünün hak etmiş olduğu yetiştirme bedelinin tahsil edildiğini belirtti.

Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Taner Atilla, "Hüseyin Atakan Üner'in Altınordu Kulübü'ne transferi ile ilgili Sn. Başkan Seyit Mehmet Özkan ile görüşmelerimiz çok samimi bir ortamda geçti” dedi.

Hüseyin Atakan Üner'in yetiştirme bedelini TFF’ye yatıran Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, “İki güzide ege kulübü bugün bir araya geldi. İki dost kulüp arasında bize göre çok küçük bir konu ve çözümü samimiyete dayalı olarak neticelendi. Tüm kalbimle Denizlispor’un başarılı olmasını diliyorum ve bu işlemin bu şekilde bitmesinin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

BİR SONRAKİ TRANSFERDEN %30 PAY ALINACAK

Görüşmeler esnasında Altınordu Başkanı tarafından Denizlispor’a bir jest daha yapıldı. Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan Hüseyin Atakan Üner’in yurt içi ve yurt dışı olası satışı halinde Denizlispor’a yüzde 30 satış payı vereceğini belirtti.

Bu jestin ardından Taner Atilla, "Kendilerine bu güzel jestten dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. İki güzide kulübün bu şekilde ilişki içerisinde olması bana göre her şeyin üzerinde bir değerdir” dedi.

Hüseyin Atakan Üner ile görüşüp kendisine teşekkür etmek istediğini de söyleyen Atilla, “Kendisi Kuşadası kampında olduğu için görüşemedim. Denizli'de ailesi ile bir araya gelerek kendilerine teşekkür edip, başarılar dileyeceğim" diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın