DENİZLİSPOR'U AFYON'DA ZİYARET ETTİK

Denizlispor’da Afyon kampı devam ediyor. Teknik Direktör Osman Özköylü futbolcuları istenilen seviyeye çıkartmayı hedefliyor.

Yeni sezon öncesinde hazırlıklarını Afyon’da sürdüren Denizlispor, 17 kişilik kadrosuyla antrenmanlarını sürdürüyor. Kondisyon ağırlıklı çalışmalarla Afyon kampını sürdüren Denizlispor, günde çift antrenman yaparak yeni sezona hazırlanıyor.

Altyapıdan 4 oyuncunun profesyonel olmasıyla birlikte 17’ye ulaşan futbolcu sayısı Cenk ve Burak’ın kampa dahil olmasıyla 19’a yükseldi. Yeni transferlerden Abdülkerim Bardakçı ve Kibong Mbamba’nın da bugün kampa katılması bekleniyor.

Denizli Futbol olarak Afyon’da ziyaret ettiğimiz Denizlispor’da 12 Temmuz itibariyle bitecek olan kamp sürecinde futbolcuların neşeli ve istekli görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

Yeni transferlerin antrenman performansı göz doldururken, Gökhan Süzen ve Himmet’in diğer oyunculara göre daha hazır olduğu gözlendi. Özellikle Kerem Can'ın antrenmandaki istekli görüntüsü Osman Özköylü'yü memnun etti. 

Yaklaşık 10 tane daha futbolcu transfer edilmesi gerektiğini belirten Osman Özköylü’nün en büyük sıkıntısı eksikler. 15 Temmuz’da başlayacak olan 2.etap kampına yeni transferlerin yetişmesi gerektiğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, alternatifli bir kadro kurarak takım içinde rekabeti arttırmak istiyor.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın