YENİ TRANSFERLERDEN GÖZDAĞI

Yeni sezon hazırlıklarını Afyon’da sürdüren Denizlispor’da yeni transferler Burak Çalık, Gökhan Süzen, Deniz Vural, Seddar Karaman ve Himmet Ertürk gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Denizlispor’un büyük bir camia olduğunun altını çizen futbolcular, “Denizlispor üst sıralara oynayan bir takım olacak.” dediler.

Geçtiğimiz yıllarda Denizlispor’un formasını terleten Himmet, yuvasına geri döndüğünü söylerken, “Kendimi yeni transfer olarak görmüyorum. Burası benim evim ve Denizlispor’un başarısı için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Forvet hattında formayı kapmak için çok çalışacağını belirten Seddar, “Görev yaptığım mevkiiye bir takviye daha yapılacak. Bu rekabeti arttıracaktır ve takıma pozitif olarak yansıyacaktır. Formayı kapmak için mücadele edeceğim.” dedi.

Taraftarın gelmesini çok istediği isimlerden bir tanesi olan Burak Çalık, taraftarın sosyal medya üzerinden kendisine yönelik çok paylaşım yaptığını ve bu durumun kendisini etkilediğini söyledi. Taraftarlara teşekkür eden Çalık, “Büyük bir camiaya geldim. Taraftarın bana olan yaklaşımı beni çok mutlu etti. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Denizlispor’u iyi yerlere getirmek için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Geçmiş yıllarda İBB ve Beşiktaş gibi takımların formasını terleten Gökhan Süzen, Denizlispor’un büyük bir camia olduğunu söyledi. Hedefleri olan bir takıma geldiği için mutlu olduğunu belirten Süzen, “Takımda güzel bir hava var. Yapılan takviyelerle bu sezon üst sıraları zorlamak istiyoruz. Denizlispor’da olduğum için mutluyum.” dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın