OSMAN ÖZKÖYLÜ NET KONUŞTU

 Denizlispor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Afyon’daki kampta gazetecilerle sohbet etti.

“HER MEVKİİYE TRANSFER LAZIM”

Afyon kampında 17 kişilik bir kadroyla hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Osman Özköylü, “10 tane daha transfere ihtiyacımız var. 3 tane stoper bölgesine, 1 tane sağ bek bölgesine, 2 tane orta sahaya, 1 tane forvet arkası oynayabilecek bir futbolcuya, 1 tane santrafora ve 1 tanede kanat oyuncusuna ihtiyacımız var. Yüksek bütçeli takımlarla rekabet etmek istiyorsak, alternatifli bir kadromuz olması gerekiyor. Yönetimimizle gerekli görüşmeleri yaptık. Onlarda çalışmalarını sürdürüyorlar. Umarım yeni transferler en kısa zamanda aramıza katılır. “ dedi.

“FUTBOLCULAR TAMAMEN HAZIR DEĞİL”

Futbolcuların kamp sürecini değerlendiren Osman Özköylü, “Tatil döneminde futbolcularda fiziksel bir gerileme oluyor. Burada futbolcuları belli bir seviyeye çıkartmak için çaba gösteriyoruz. 12 Temmuz itibariyle buradaki kampımız sona erecek. 2 günlük iznin ardından 2.kamp dönemimiz başlayacak. 2.kamp dönemine kadar futbolcuları fiziksel olarak yukarı çekmemiz gerekiyor.” diye konuştu.

“BİZDEN BİR ADIM ÖNDELER”

Lig’de mücadele edecek olan Gazişehir Gaziantep, Osmanlıspor, Gençlerbirliği gibi ekonomik olarak güçlü olan takımların Denizlispor’a göre bir adım önde olduğuna dikkat çeken Özköylü, “Önceki yıldaki takımı korumak ve ekonomik güç gerçekten çok önemli. Geçen seneki kadrodan sadece 6-7 kişi kadroda kaldı bu bizim için büyük dezavantaj. Güçlü ve alternatifli bir kadro oluşturmak istiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Bu takımlarla mücadele edebilecek seviyeye geleceğiz.” dedi.


Yorumlar  

+2 #1 Rıdvan 06-07-2018 08:59
Yapma Osman Hoca.
10 tane transfer yaptırdıktan sonra bu takımı bende rahat rahat ilk 6'ya oynatırım. Sana gerek kalmaz
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın