DENİZLİSPOR'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Denizlispor yönetimi, takımın başına getirilen Osman Özköylü ve takıma yeni kazandırılan futbolcuları tanıtmak amacıyla bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıya Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Asbaşkanlardan Necip İrdem, Ali Yürümez, Mustafa Demirkollu ve yönetim kurulunun yeni üyesi Ferhat Yıldırım katıldı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, “Yeni sezona iddialı bir ekip kurduğumuzu düşünüyorum. Bugün itibariyle forvet transferini de bitirmek üzereyiz. Hocamızın raporu doğrultusunda birkaç takviye daha yapabiliriz. Artık düşmemeye oynayan değil, üst sıralara oynayan bir Denizlispor izleyeceğimize inanıyorum. Yönetim olarak elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Mustafa Üstek’in ardından söz alan Denizlispor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “Güzel bir kamp dönemi geçirdik. Futbolcuların eksiklerini kapatmak için çalışmalar yaptık ancak transferlerin gecikmesi hazırlık dönemimiz açısından biraz sıkıntı yarattı. Alternatifli bir kadromuz olmadığı için hazırlık maçlarında bazı oyuncuları zorlayarak risk almak mecburiyetinde kaldık. Takım olarak biraz daha zamana ihtiyacımız var. Kibong’un sakatlanması bizi çok üzdü. Eksiklerimizi kısa süre içerisinde gidererek, Denizli halkına yakışır bir Denizlispor izlettirmek istiyoruz. “ diye konuştu.

Konuşmaların ardından Teknik Direktör Osman Özköylü ile iç ve dış transferde kadroya dahil edilen Tonia Tisdell, Kibong Mbamba, Seddar Karaman, Deniz Vural, Gökhan Süzen, Burak Altıparmak, Cenk Güvenç, Burak Çalık, Abdülkerim Bardakcı, Furkan Şeker, Alperen Babacan, Recep Niyaz, Adam Stackhowiak, Muhammed Himmet Ertürk, Ismail Aissati, Mustafa Teke, Ali Eren Yalçın, Asım Aksungur, Mustafa Özgür düzenlenen törenle basına tanıtıldı.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın