HOROZ ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Spor Toto 1.Lig’in ilk haftasında sahasında ligin güçlü ekiplerinden Gazişehir Gaziantep’i ağırlayacak olan Denizlispor, bu zorlu müsabakanın hazırlıklarına dün gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Dün akşam saatlerinde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda İsmail Aissati’nin takımla birlikte çalışması yüzleri güldürürken, bu zorlu müsabaka öncesinde forvet transferinin henüz gerçekleşmemesi, Teknik Direktör Osman Özköylü’yü düşündürüyor.

Osman Özköylü’nün hücuma dayalı bir futbol anlayışını benimsemesi ve gerçek mevkiisi sağ kanat olan Mehmet Akyüz’ün kalabalık savunma içerisinde kaybolması Osman Özköylü’yü kara kara düşündürüyor.  Sezon içerisinde Mehmet Akyüz’ü kanatlarda kullanmayı düşünen deneyimli çalıştırıcı bu zorlu müsabaka öncesinde Mehmet Akyüz’ü forvet bölgesinde deniyor. Transferlerin gecikmesinden dolayı kendi oyun mantalitesinden ödün verebileceği konuşulan Osman Özköylü’nün hafta içerisindeki antrenman performanslarına göre ilk 11’ini şekillendirmesi bekleniyor.
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın