KİM KENDİ AYAĞINA SIKTI?

Denizlispor’da GbolahanSalami’nin sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Transfer sürecinin bitmesine kısa bir süre kala takıma kazandırılan Salami, geçtiğimiz günlerde peşinatını alamadığı gerekçesiyle tesisleri terk etmiş, yaşanan bu kriz ise Asbaşkan Taner Atilla tarafından yalanlanmıştı.

Dün “SALAMİ TESİSLERİ TERK ETTİ !” başlığı altında yayınladığımız haberde Denizlispor ile Nijeryalı forvet arasında yaşanan krizi okurlarımızla paylaşmıştık.

Denizlispor Asbaşkanı Taner Atilla ise yerel bir televizyon kanalında yaptığı açıklamalarda yapılan Salami haberlerinin gerçeği yansıtmadığını, ne yapılmaya çalışıldığını anlamadığını ve Salami’nin öyle bir hareket yapması durumunda kendi ayağına sıkmış olacağını belirtmişti.

KİM KENDİ AYAĞINA SIKTI?

Asbaşkan Taner Atilla’nın yaptığı açıklamalarda “Denizli Futbol”isimli internet sitemizin de içinde yer aldığı bazı basın organlarının haberlerinin gerçek dışı olduğunu ima ederek bizleri zan altında bıraktığı, ancak bugün yaşanan fesih olayı ile birlikte haberlerimizin doğruluk değeri taşıdığını, Sn. Taner Atilla’nın ifadelerinin gerçek dışı olduğunu kanıtlayan açıklamaları şu şekilde;

“Salami ile ilgili çıkan haberlere anlam verebilmiş değilim. Salami’yle daha önceden bir problem yaşadık. Bu doğru. Ücreti konusunda biz bir sözleşmeye imza attık. Yaşanan bazı olaylardan sonra farklı bir kontrata imza attık. Bu kontratta menajerleri devre dışı bıraktık. Salami’nin sorunu bizle değil, menajerlerle. Kendisi iki günlüğüne İstanbul’a gitti. Bugün takım toplanıyor. Salami’de takımla birlikte burada olacak. Salami ile ilgili bir kriz yok. Peşinatını da ödeyeceğiz. Kaçtı, gitti diye haberler yapılıyor. Ne yapılmaya çalışılıyor bende anlamıyorum. Sözleşmesi olan bir futbolcu iki gün içerisinde tesisleri terk edebilir mi? Parası ödenmese bile sözleşmesi olan bir futbolcu burayı terk edebilir mi? Öyle bir durumda KENDİ AYAĞINA SIKMIŞ OLUR değil mi? Ama nedense kaçtı, kriz, bilmem ne gibi haberleri neden yaparlar anlamış değilim.”
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın