DENİZLİSPOR'DA MUSTAFA ÜSTEK BIRAKIYOR

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, 20 Eylül’de yapılacak kongre öncesi beklenmedik şekilde aday olmayacağını açıkladı.

Kongre kararının alınmasının ardından, aday çıkması durumunda Başkanlığı bırakacağını, herhangi bir aday çıkmaması durumunda ise yeniden elini taşın altına koyacağını belirten Mustafa Üstek, yönetimden yeteri desteği alamadığı gerekçesiyle kongre kararı alındığını ve yeni yönetim kurmayı amaçladıklarını belirtmişti.

Kongre gününe sayılı günler kala aday olmayacağını açıklayan Mustafa Üstek, sağlık problemlerinin olduğunu ve 20 Eylül’de yapılacak olan kongrede aday olmayacağını açıkladı. Yeni gelecek olan yönetime her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirten Üstek, “Sağlık problemlerim nedeniyle stres yaşamam bana zarar veriyor. Zaman zaman kontrollerime yetişemediğim oluyor. Kongrede aday çıksa da çıkmasa da aday olmayacağım. Yeni gelecek olan yönetime her türlü desteği vermeye hazırım. Konu para değil.” diye konuştu.

Hatırlanacağı üzere Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve Asbaşkan Taner Atilla geçtiğimiz günlerde şehrin ileri gelen siyasileriyle bir araya gelmiş ve Denizlispor ile ilgili fikir alışverişinde bulunmuşlardı. Bu buluşmanın ardından Başkan Mustafa Üstek’in görevi bırakacağını açıklaması, kafalarda soru işaretleri oluşması neden oldu.


Yorumlar  

+2 #1 Ozan 15-09-2018 10:04
Yetiversin artik biraksinlar dalga gecer gibi koca denizlisporun dusuruldugu duruma bakın mevcut yonetim komple istifa etsin yeni yonetim gelsin kulupte para vermeyenler bedavaya yoneticilik yaomasin artik
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın