KONGRE ÖNCESİ YÖNETİM TOPLANIYOR!

Denizli Futbol’a özel açıklamalarda bulunan Denizlispor Asbaşkanı Taner Atilla, Mustafa Üstek tarafından kendisine başkanlık teklifi yapıldığını fakat kendisinin teşekkür ederek bu teklifi kabul etmediğini söyledi.

 

Yönetim kurulu olarak 18:30’da bir toplantı yapacaklarını ve başkan adayının bu toplantıda belirleneceğini söyleyen Atilla, “Başkanımız Mustafa Üstek bana başkanlık teklifi yaptı fakat ben kabul etmedim. Bu koltuğa kim oturursa elimden geleni yapar, destek olurum ama başkan olmak istemiyorum. Öyle görünüyor ki bu görev %99 bu yönetimde kalacak. Bugün 18:30’da yönetim kurulu olarak toplanacağız. Bu toplantıda muhtemelen kendi içimizden ya da dışarıdan bir başkan adayı çıkaracağız. Daha güçlü bir yönetimle yolumuza devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. “ dedi.

Diğer adaylarla ilgili de bir açıklama yapan Taner Atilla, “Başkan adaylığını açıklayan ya da henüz açıklamayan arkadaşlarımız da var. Gönül isterdi ki bu arkadaşlarımız Başkanımız Mustafa Üstek ile görüşselerdi ve daha güçlü bir yönetim oluşturulsaydı. Denizlispor’un birliğe ihtiyacı var.” şeklinde konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın