DENİZLİSPOR'DA KADER GÜNÜ

Spor Toto 1.Lig’de 6. hafta sonu itibariyle 10 puan toplayarak 6.sırada yer alan Denizlispor, son yılların en iyi başlangıçlarından bir tanesini yaptı.

Yıllar sonra sportif anlamda tatmin edici bir görüntü sergileyen Denizlispor’da yönetimsel anlamda yaşanan problemlerin ardından kongre kararı alınmış, 20 Eylül’de gerçekleşmesi planlanan kongre, katılım olmaması nedeni ile 28 Eylül’e ertelenmişti.

MUSTAFA ÜSTEK ADAY OLACAK

Önceki günlerde ne olursa olsun aday olmayacağını açıklayan, neden olarak ise yaşadığı sağlık problemlerini gösteren Mustafa Üstek’in bugün gerçekleşecek olan kongrede aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Mustafa Üstek’in Asbaşkanlardan Taner Atilla ve Necip İrdem’e başkanlık teklif ettiği, maddi ve manevi anlamda her türlü desteği vermeye hazır olduğunu kendilerine iletmesine karşın Atilla ve İrdem’den olumsuz yanıt geldi. Protokolünde baskısını kıramayan Mustafa Üstek’in saat 18:00’da gerçekleşecek olan kongre öncesinde bir toplantı daha düzenleyip, yönetim listesini oluşturması bekleniyor.

MELİH YANIK’DA ADAY

Geçtiğimiz günlerde flaş bir şekilde başkalığa talip olduğunu duyuran Melih Yanık’ın, 20 kişilik bir ekip oluşturduğu, şartlar ne olursa olsun bugün gerçekleşecek olan kongrede başkanlığa aday olacağını belirttiği öğrenildi.


Yorumlar  

0 #1 Baskan yanık olsun 28-09-2018 12:17
Ikide bir baskanligi birakan ustek artik baskan olmasin yeni aday yanık denizlispora yeni yonetimi ile renk getirir denizlispor artik bu karmasadan kurtulur artik basari zamanı şanlı horozigo
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın