ÜSTEK GÜVEN TAZELEDİ

Denizlispor’da başkan yeniden Mustafa Üstek oldu.

 

Denizlispor’da olağanüstü genel kurul toplantısı bugün gerçekleşti. Mustafa Üstek ve Melih Yanık arasında geçen başkanlık yarışını eski başkan Mustafa Üstek kazandı.

Denizli Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşen kongrede konuşan ve ciddi sağlık problemleri yaşadığını belirten Üstek, “Önümüzdeki 4 aylık süreçte sağlık sorunlarım nedeni ile çok fazla şehir dışına çıkmam gerekiyor. Bu nedenden dolayı başkanlığı bırakma kararı almıştım ancak yönetici arkadaşlarımız sayın başkanım sizin isminiz yeter, siz sağlık problemlerinizle ilgilendiğiniz esnada biz kulübü idare ederiz dediler. Bizde daha güçlü bir ekiple tekrar yola devam etme kararı aldık.” dedi.

Kongrede konuşan bir diğer aday Melih Yanık ise taraftarın adayı olduğunu belirterek, “Biz deplasmanda simit ayran yiyen taraftarın adayıyız. Başkan Mustafa Üstek’in aday olmayacağını açıklamasından sonra Denizlisporumuz’u sahipsiz bırakmamak adını böyle bir işe soyunduk. 20 kişilik bir ekip kurduk ve 15 Milyon gibi bir bütçe hazırladık. İnşallah kazanan Denizlispor olur.” dedi.

Mustafa Üstek’in yeniden başkan seçildiği kongrede toplamda 52 oy kullanıldı. 52 oyun 43’ünü Mustafa Üstek alırken, 20 kişilik yönetimi olan Melih Yanık 6 oy alabildi. 3 oy ise boş çıktı.

Ali Fırat ve Yasin Özpek’in tekrardan yönetim içinde yer alacak olması taraftarı mutlu ederken, 23 kişiden oluşacak olan yeni yönetimde görev alacak olan isimler şu şekilde:

Taner Atilla, Necip İrdem, Nihat Hünkar, Mahmut Akarsu, Feridun Fikri Akyol, Recep Dayı, Uğur Coşkun, Ali Yürümez, Hasan Ünder, Ferhat Yıldrım, Mehmet Uz, Nevzat Yakı, Yüksel Turan, Yasin Özpek, Ali Çetin, Ahmet Çakanel, Engin Şahin, Ali Fırat, İsmail Bay, Ahmet Çakanel, Mustafa Demirkollu, Muhammed Üstek, Uğur Özkul

Yorumlar  

0 #1 43 oyla 28-09-2018 23:39
43 oyla baskanlik hemde baskanliga aday olmayacagim diye konusup aday varsa destekleriz diyip aday cikincada yeniden baskan olmak insanlari denizlispordan soguttunuz tebrikler
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın