İKİLİ ÇELİŞKİ !

Denizlispor’da Teknik Direktör Osman Özköylü’nün yaptığı açıklamalar yönetimin tepkisini çekti.

Ödemelerin yapılmadığından dert yanan Osman Özköylü takımın bu şekilde ayakta duramayacağını kaydetti. 2 aydır hiçbir şekilde ödeme yapılmadığının altını çizen Osman Özköylü, sadece primleri ödemekle bu iş olmaz derken, Asbaşkanlardan Taner Atilla, Osman Özköylü’nün içerde bir kuruş alacağının olmadığını savundu.

İşte yönetim ile teknik heyetin arasını açan o açıklamalar:

ÖZKÖYLÜ, “BU TAKIM DENİZLİSPOR CAMİASI İÇİN BİR ŞANSTIR !”

Bu kadar kaliteli bir kadro kurulmuşken şehrin önde gelenlerinin takıma daha fazla destek olması gerektiğini belirten Osman Özköylü, “Oyuncuların beklentilerine cevap verilmeli. Sonuç olarak hepimiz profesyoneliz ve bu camiayı seviyoruz ama sadece sevmekle olmuyor. Bizimde evde çoluğumuz, çocuğumuz ekmek bekliyor, evde karga beslemiyoruz. Oyuncularla gerekli konuşmaları yaptık. Evet fedakarlık yapabiliriz ama bir-iki aydan fazlası olmaz. Herkesin bir beklentisi var. Bu beklentiye karşılık vermesi gereken de yönetimdir.” diye konuştu.

ATİLLA, “HOCAMIZIN YAPTIĞI DOĞRU DEĞİL”

Denizlispor’un başkan yardımcı Taner Atilla, Osman Özköylü’nün yaptığı açıklamaların ardından, hocamızın yaptığı açıklamaları doğru bulmuyorum derken, “Osman hocaya 200 bin lira ödeme yaptık. İçerde bir kuruş alacağı var mı? Kongreden sonra yeni yönetim tanışmak için kendisiyle görüşmedi mi? Futbolculara hafta içinde ödemelerin yapılacağı taahhüt edilmedi mi? Yönetim olarak bu kadar zorluğun içinde bu kadar büyük çaba sarf ederken, hocamızın yapmış olduğu bu açıklamaları doğru bulmuyorum.” diye konuştu.

 

Teknik Direktör Osman Özköylü’nün kongrenin geçmesinden hemen beş gün sonrasında böyle bir açıklama yapması kafalarda soru işaretleri oluşmasına neden olurken, yönetimin tersi bir olayı iddia etmesi taraftarın ikili çelişki içerisinde kalmasına sebep oldu.
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın