ALİ FIRAT VE ENGİN ŞAHİN STANDI ZİYARET ETTİ

Denizlispor’un taraftar gruplarından Yeşil Cephe’nin alt oluşumlarından bir tanesi olan Üni Horoz, Pamukkale Üniversitesi’nde kurduğu stantla Denizlispor’un seyirci sayısının artmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


Çarşamba gününden bu yana Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin önünde açtıkları stantla gönülden bağlı oldukları yeşil-siyahlı renklere katkı sağlamak için gecesini gündüzüne katan Üni Horozları, bugün Denizlispor Futbol Şube Sorumluları Ali Fırat ve Engin Şahin ziyaret etti.


Taraftarlarla bir süre sohbet ettikten sonra, son durumlarla ilgili fikir alışverişinde bulunan Asbaşkan Ali Fırat, Denizli Futbol’a açıklamalarda bulundu.


Taraftarların böyle bir oluşum içerisinde olmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten Fırat, “Aslıda böyle bir organizasyona daha farklı bir katılım sağlamak istiyorduk ancak, bu hafta oynanacak olan maçın deplasmanda olması ve yaşanan son olaylar buna izin vermedi. Taraftarımıza, camiamız adına teşekkür etmek istiyorum. Kimisi okulundan, kimisi ailesinden, kimisi işinden fedakarlık yaparak Denizlispor’a nasıl katkı verebiliriz diye düşünüyorlar ve buna yönelik çalışmalar yapıyorlar. Hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.


Ali Fırat’ın ardından Denizli Futbol mikrofonlarına konuşan Üni Horoz başkanı Usame Şeker, “Öncelikle buraya kadar gelerek bizi ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum. Biz Yeşil Cephe’nin alt oluşumu Üni Horoz olarak, Denizlispor’u bir adım ileri taşımak için çaba gösteriyoruz. Burada Bursasporlu, Trabzonsporlu ve birçok Anadolu takımını tutan kardeşlerimiz bizimle birlikte. Onlara da elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Bizim hepimizin ortak paydası Denizlispor… Bu hafta üniversitemizde böyle bir etkinlik vardı ve bizde bu şekilde bir stant açarak Denizlispor’a katkı sunabileceğimizi düşündük. Yöneticilerimizden Ali Fırat ve Engin Şahin’de bizi burada yalnız bırakmadılar. Kendilerine sizin aracılığınızla bir daha teşekkür etmek istiyorum. Az öncede dediğim gibi Denizlispor hepimizin ortak paydası ve herkesin artık elini taşın altına sokması gerekiyor. Her şey Denizlispor için…” diye konuştu.

Haber: Eren Erdoğan


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın