DENİZLİSPOR'DA GÜNDEM TİMUÇİN BEYAZİT!

Teknik Direktör Osman Özköylü’nün görevine dün resmi olarak son veren Denizlispor yönetimi hoca arayışlarını sürdürüyor.

 

Yönetimi hedef alan suçlayıcı açıklamalarının ardından görevine son verilen Osman Özköylü’nün yerini doldurmak için ilk olarak Oğuz Çetin ile temas kuran yeşil siyahlı kurmaylar, Çetin’den olumsuz yanıt alınca alternatif isimlere yöneldi. İrfan Buz ve İbrahim Üzülmez’le de temas kuran Denizlispor yönetimi, bu iki ismin Süper Lig takımlarından teklif beklediklerini belirtmesi üzerine rotasını değiştirdi.

 

YENİ HEDEF TİMUÇİN BEYAZİT!

Öncelik verdiği isimlerden olumsuz yanıt alınması üzerine listedeki diğer isimlere yönelen Denizlispor’da listenin ilk sırasında futbolculuk döneminde Denizlispor formasıyla büyük başarıların altına imza atan Timuçin Beyazit bulunuyor. Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor’u çalıştıran Timuçin Beyazit’le önümüzdeki günlerde dirsek teması kurulacak olan Denizlisporlu kurmayların, olumsuz yanıt alınması durumunda Ayhan Akman veya Mutlu Topçu ikilisinden bir tanesiyle görüşeceği gelen bilgiler arasında.

 

Haber: Eren Erdoğan


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın