DENİZLİSPOR’DA YÜCEL İLDİZ DÖNEMİ RESMEN BAŞLADI

Osman Özköylü ile yollarını ayıran Spor Toto 1.Lig’deki temsilcimiz Denizlispor’da Yücel İldiz dönemi resmen başladı.

Önceki günlerde İstanbul’da başkan Mustafa Üstek’le görüşerek bir ön anlaşma yapılan Yücel İldiz, bugün ufak pürüzlerin giderilmesiyle birlikte kendisini 2 yıllığına yeşil siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

 

“TAKIMI BİR ÜST LİGE ÇIKARTMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Yücel İldiz, “Denizlispor’u bir üst lige çıkartmak için çalışacağız.” dedi. Taraftar, yönetim, futbolcular, teknik ekip kısacası bütün camia olarak kenetlenmeleri gerektiğini belirten İldiz, “Şartlar ne olursa olsun, bu işin peşini bırakmamamız gerekiyor. Takımdaki birçok futbolcuyu tanıyorum ve bazılarıyla önceki yıllarda çalışma fırsatımız oldu. Ekibimle birlikte takıma kazandırabileceğimiz şeyler üstünde çalışarak bir ivme yakalamamız gerekiyor.” dedi.

 

“KOLAY BİR İŞ DEĞİL”

Yeni sezonda iddialı takımların olduğunun altını çizen İldiz, “Bir üst lige çıkmasına kesin gözüyle bakılan takımlar var ve baya iyi gidiyorlar, hatta kaybı olmayan kulüpler bile var. İşimiz kolay bir iş değil ancak biz Denizlispor’un bir üst lige çıkması için sonuna kadar savaşacağız.  Kulüplerde sezon içinde farklı sıkıntılar yaşanabiliyor. Sadece maddi olarak düşünmemek lazım. Bu sıkıntılar ancak birlik ve beraberlik sağlandığı takdirde aşılabilir. “ diye konuştu.

 

“GALİBİYETLE BAŞLAMAK GÜZEL OLUR”

Bu hafta oynanacak olan Afjet Afyonspor maçına da değinen tecrübeli teknik adam, “Afjet Afyonspor lige yeni çıkan takımlardan bir tanesi. Yeni çıkan takımlar genellikle sert ve dişli olurlar. Afyon’da lige iyi başladı diyebiliriz. Geçen seneki kadrosunun büyük bir bölümünü koruyarak eksik bölgelerine ufak takviyeler gerçekleştirdiler. Kazanmak için sahaya çıkacağız. 3 puanla başlamak güzel olur.” açıklamasını yaptı.


Haber: Eren ErdoğanYorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın