YETKİ ALİ ÇETİN'DE

Denizlispor’da başkan Mustafa Üstek’in tedavi süreci başladı. Üstek’in Ocak ayına kadar sürecek olan tedavi sürecinde, Üstek’in vekili Ali Çetin olacak.

 

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, Eylül ayında sağlık problemlerinden dolayı kongre kararı almış ve başkanlığı bırakacağını açıklamıştı. Yönetim ve camiadan gelen baskılar üzerine kongrede yeniden aday olan Mustafa Üstek’in uzun süredir ötelediği tedavi süreci başladı. Ocak ayına kadar sürecek yoğun bir tedavi sürecine girecek olan Başkan Üstek’in yokluğunda yetki Ali Çetin’de olacak.

 

“GÖZÜM ARKADA KALMAYACAK”

Başkan Mustafa Üstek tedavi süresince gözünün arkada kalmayacağını belirterek, "Denizlispor’a zaman ayırmam gerektiği için bu tedavi sürecini uzun zamandır erteliyordum. Artık ciddi bir hal aldı. Bu nedenle tedavilerimi aksatmadan sürdürmem gerekiyor. Bu süreç Ocak ayına kadar devam edecek. Bu süre içinde Başkan Yardımcımız Ali Çetin ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızın benim yokluğumu aratmayacaklarına inanıyorum.” diye konuştu.

 

“BİRİSİNİN ÖNE ÇIKMASI GEREKİYOR”

Başkan Yardımcısı Ali Çetin ise, “Tüm yönetim olarak canla başla Denizlispor’u iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz. Başkan maalesef rahatsız ve tedavi süreci başladı. Böyle durumlarda birilerinin öne çıkması, direksiyonu alması gerekiyor. Önümüzde kritik maçlar var. Tüm yönetim olarak Altay maçına odaklandık.” diye konuştu.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın