ÜSTEK BIRAKTI YENİ BAŞKAN ALİ ÇETİN

Denizlispor’da yeni başkan Ali Çetin oldu.

 

Denizlispor’da Mustafa Üstek’in görevi bırakacağı, yeni başkanın ise Ali Çetin olacağı dedikoduları son zamanlarda gündemi epeyce meşgul ederken, beklenen gelişme bugün Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında resmiye kavuştu.

 

“VEKALETİ ASALETE ÇEVİRDİK”

Bugün düzenlenen basın toplantısında görevi bıraktığını açıklayan Mustafa Üstek, “Kongreye gittiğimiz dönemde iki ayrı problemimiz vardı. Kulübün içinde bulunduğu maddi problemler ve benim sağlık problemlerim. Maddi problemleri çözdük ancak sağlık problemlerim hafife alınacak derecede değil. Geçtiğimiz hafta tüm yetkileri yardımcım Ali Çetin’e devretmiştim ve gözüm hiç arkada kalmadı. Tedavimin beklediğimiz süreden daha uzun süreceğini öğrenmemizle birlikte, Ali Çetin kareşimize vekaleti, asalete çevirelim bayrağı sen taşı dedik. O da kabul etti. Yönetimimiz de kendi içlerinde başkanlık koltuğu için en uygun ismin Ali Çetin olduğu konusunda fikir birliğine vardılar. Ben artık bırakıyorum ama bana ne zaman ihtiyaç duyulursa canımla kanımla yönetimimizin yanında olacağımı bilmelerini isterim.” açıklamasını yaptı.

 

“BU TAKIM BU SENE ŞAMPİYON”

Yeni başkan Ali Çetin sağlık problemleri nedeniyle bırakma kararı alan Mustafa Üstek’e teşekkür ederek, “Yaşanan onlarca sıkıntılara rağmen takımı ayakta tutmayı başaran başkanımız Mustafa Üstek, sağlık problemleri nedeniyle bırakmak istediğini bize iletti. Kendisinin bu kulüp üstündeki hakkı ödenemeyecek kadar büyüktür. Kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Eğer bu takım bugün bu konumdaysa, Mustafa Üstek ve onun kurduğu güçlü yönetim sayesindedir. Bu takım bu sene şampiyon olacak. Devraldığımız bayrağı en üst seviyelere çıkartmak için çalışacağız. Mustafa Üstek’in hakkı parayla pulla ödenmez. Kendisine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Mustafa Üstek toplantının ardından futbolcularla da vedalaşarak, fotoğraf çektirdi.  Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın