YÖNETİMDEN GÜNCEL KARARLAR

Denizlispor yönetimi son günlerde gündemi meşgul eden konularla ilgili bir toplantı düzenleyerek alınan kararları kamuoyu ile paylaştı.

 

“KAMUOYUNA SAYGIYLA” başlığı altında yapılan açıklama şu şekilde:

Yönetim Kurulumuzun bu hafta içerisinde düzenlemiş olduğu toplantılar sonucunda aldığı kararlar şu şekildedir:

 

Bilet fiyatlarımızda herhangi bir indirim uygulanmayacak olup, uygun olan bilet fiyatlarımız sezon sonuna kadar aynı fiyat politikası ile devam edecektir.

 

VIP ve Gold tribünlerinde artan talep üzerine kombine ve bilet tahsislerinde yeniden düzenleme yapılacaktır.

 

Personellerimiz ile ilgili gerekli düzenlemeler yapılmış ve özellikle güvenlik konusunda tedbirler arttırılarak profesyonel özel güvenlik firması ile anlaşılmıştır.

 

Kulüp organizasyon ve yönetim şeması düzenlenmiş görev bölümleri yeniden belirlenmiştir.

 

Kulüp adına reklam ve bağış toplayacak kişilere yetki belgesi ve yaka kartı verilecek, bu kişilerin isimleri resmi web sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

 

 

Şehrimizin bayraklarla donatılması için gelen yoğun talepler üzerine yönetim kurulumuz çalışmalarını tamamlamış olup, şehrimizin çeşitli noktalarında 1250 TL reklam bedeli karşılığı bayraklar asılmasına karar verilmiştir.

 

Kulübümüze yeni gelirler kazandırmak amacıyla Denizlispor logolu çakmaklarımız 5 TL bedelle satışa sunulacaktır.

 

Kulübümüze bağışta bulunan gerçek ve tüzel kişilerin listesi web sitemizde güncel olarak kamuoyu ile paylaşılacaktır.

 

Tüm taraftar grupları tarafından benimsenecek ve tüm taraftarlarımızın ortak olarak söyleyebileceği üç şarkı belirlenecek ve web sitemiz üzerinden anketle taraftarlarımızın beğenisine sunulacaktır. Söz konusu anket 22 Kasım Perşembe günü sona erecek olup, en yüksek oyu alan şarkı Giresunspor maçında hep bir ağızdan söylenmeye başlanacaktır.

 

Kulübümüz tarafından bazı maçlarında temin edilecek deplasman otobüslerinin sayısı yönetim kurulumuz tarafından belirlenecek olup, araçların kalkış yeri tüm taraftarlarımız için Denizli Atatürk Stadyumu otoparkı olacaktır.

 

Denizli Atatürk Stadyumu içinde ve çevresinde faaliyet gösteren ve taraftarlarımıza hizmet veren büfeler ve işletmeler ile ilgili yeniden düzenlemeler yapılacak olup, ilerleyen tarihlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

 

DENİZLİSPOR YÖNETİM KURULUYorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın