YENİDEN KONGRE!

Spor Toto 1.Lig’de yoluna dolu dizgin devam eden Denizlispor’da yeniden kongre kararı alındı.

 

Mustafa Üstek’in sağlık problemleri nedeniyle görevi bırakması üzerine bayrağı devralan Ali Çetin daha şeffaf ve güçlü bir yönetim kurmak için kongre kararı alındığını belirtti.

Kongre kararı ile ilgili Denizlispor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde:

 

“Kamuoyuna Saygıyla

 

Şampiyonluğa tüm şehir olarak inandığımız bu sezonda daha şeffaf, daha verimli ve daha üretken bir yönetim şekline ihtiyaç olduğundan dolayı olağanüstü kongre kararı almış bulunmaktayız.

 

Bu karar yönetim kurulu kararı ile seçilen Başkanımız Ali Çetin’in görevini daha verimli bir şekilde yürütebilmesi için kendi yönetim kurulu üyelerini belirlemesi ve Denizlispor menfaatleri göz önüne alınarak alınmıştır.

 

Daha güçlü bir yönetim ile o senenin bu sene olacağına inanıyor, MEVCUT BAŞKANIMIZ ALİ ÇETİN'İN KONGREDE YENİ BİR LİSTE İLE TEKRAR ADAY OLACAĞINI kamuoyunun bilmesini istiyoruz.

 

Vizyon sahibi bir yönetim oluşturmak isteyen Başkanımız Ali Çetin’in kararı doğrultusunda oybirligi ile kabul edilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 6 Aralık’ta Denizli Atatürk Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecektir. İlk kongrede seçim sürecini tamamlayarak takımımızın başarısına odaklanmak öncelikli hedefimizdir.

 

Tek hedefimiz olan şampiyonluğun bu yoldan geçtiğini inandığımız için almış olduğumuz kongre kararımızın Denizlispor camiasına hayırlı olmasını dileriz.

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Denizlispor Yönetim Kurulu”Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın