ALİ FIRAT,‘’İKİ KERE İKİ DÖRT ETMEZ’’

Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, ‘’Denizlispor zoru sever’’

Yönetime sonradan dahil olan ve her platformda Denizlispor’un iyi yada kötü yönlerini anlatmaya çalışan Ali Fırat, Serhat Delikara’nın programında takımın gidişatını değerlendirdi.

 

5 haftadır kazanan Denizlispor’la alakalı ilk yarının son dört maçında 16 puan toplayabilecek güçlerinin olduğunu dile getiren Fırat,‘Futbolda hiçbir zaman iki kere iki dört etmez. Denizlispor kadro kalitesi ile ilk yarının son dört maçında 16 puan kazanabilecek güce sahip. Fakat futbolda her şey olabilir. Biz elimizden geleni yapacağız. Ben Gençler Birliği maçından korkmuyorum. Biz geçmişte Eskişehirspor şampiyonluğa giderken deplasmanda yendik. Sivasspor’u Sivas’ta yendik. Keşke Gençler Birliği bizim maça kadar namağlup gelseydi’’ dedi.

 

DENİZLİSPOR KULÜBÜNÜN KASASINDA 1 MİLYON VAR

Ali Fırat Kulübün kasa raporunu da açıkladı. Ciddi anlamda bağış geldiğini dile getiren Fırat, ‘’Kulübün kasası dolu’’ dedi. Fırat sözlerine şöyle devam etti. ‘Ciddi anlamda bağış alıyoruz. Günlük 100 bin TL bağış aldığımız gün oluyor. Denizlispor’un birlik olduğunun stada gelen taraftarlardan değil yapılan bağışlardan anlayabilirsiniz. Denizlispor da her şey güzel olacak bunu görebiliriz’’ dedi.

 

YÜCEL İLDİZ, DENİZLİSPOR’A ABİ OLDU’’

Denizlispor’un Teknik Direktörü Yücel İldiz’in takıma ilaç olduğunu dile getiren Ali Fırat, O bizim sadece antrenörümüz değil aynı zamanda ağabeyimiz ve akıl hocamızdır. Ondan çok şey öğreniyoruz’’ dedi.

TRANSFER YAPACAĞIZ

Transfer konusuna da değinen Fırat,‘’Altarnetif oyuncu almamız gerekiyor. Bazı bölgelerimizde eksiklerimiz var. Transferi açacağız. 2 yada 3 oyuncu alacağız. Ama transfer yaparken ahengi bozmayacağız. Hassas davranacağız’ dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın