HOROZ GENÇLERE KİLİTLENDİ

Gençler Birliği maçının hazırlıklarına Haluk Ulusoy Tesisleri'nde başlayan temsilcimizde moraller yerinde görünüyor. Haftanın ilk antrenmanında futbolcuları ile toplu konuşma yapan Yücel İldiz, ''Bu hava bozulmamalı'' dedi. 

İLDİZ,''DENİZLİ'Yİ ÇOK SEVDİM'' 
Kasığında ağrıları bulunan Recep Niyaz'ın sadece düz koşu yaptığı antrenmanda, arka adalesinde küçük çapta yırtık tespit edilen Alperen katılmadı. İdman öncesinde futbolcuları ile konuşma yapan Yücel İldiz,''Bizim için dönüm noktalarından birisine geldik. Bu şehirde yakalanan havanın bozulmaması gerekiyor'' dedi. 
antrenmanı takip eden basın mensuplarının sorularına da cevap veren İldiz, Denizli'de olmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi. İldiz sözlerine şöyle devam etti. ''Aldığımız bilgilere göre daha maçın biletleri satışa çıkar çıkmaz, stadımız dolmuş. Buna çok sevindik. Taraftarlarımız bizim en belirgin gücümüz olacaktır. Hafta sonunda Denizlideydim. Maçın ardından esnaflarla sohbetler ettim. Çarşıda gezindim. Ben bu şehri ve insanlarını çok sevdim. İnşallah Denizlispor'u laik olduğu yere yükselteceğiz'' dedi. 

BURAK ÇALIK,''BİZE SON DAKİKAYA KADAR DESTEK VERİN'' 
Bu maçın bir son olmadığını hatırlatan Burak Çalık,''Her maça olduğu gibi buna da kazanmak için çıkacağız. Fakat bu maç bir son değil daha önümüzde çok maç var. Taraftarlarımızdan sabır istiyoruz. İnşallah maçın sonunda gülen taraf biz oluruz. Stada gelen Denizlispor gönüllülerinden isteğimiz son dakikaya kadar bize destek vermeleridir. İnşallah ilk yarının kalan maçlarını kazanıp devre arasına öyle gireceğiz'' dedi. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın