KASAP HAYDAR UNUTULMAZSIN !!!

Denizlisppor'a yıllarını veren namı değer Kasap Haydar, kör kurşuna yenik düştü. 

Gece gündüz Denizlispor'umuzu desteklemek için gönüllü olarak ömrünü ortaya koyan Haydar Varan, ekmek parası için gittiği mekanda rastgele sıkılan kurşuna yenik düştü. 

Denizlispor tribünleri öksüz kaldı!.. Yaklaşık 35 yıldır Denizlispor tribünlerinin herkes tarafından sevilen lideri, ‘Haydar ağabeyi’ Haydar Varan (51) kaza kurşunu kurbanı oldu, yaşanan olayda bir kişi de yaralandı. Pamukkale ilçesine bağlı Çamlaraltı mahallesi 6051 Sokak’ta bulunan Eat’n Joy isimli restorantta dün saat 23.30 sıralarında meydana gelen olayda; Denizlispor tribünlerinin saygı duyulan ismi Haydar Varan silahla vurularak öldürüldü.

MUTFAKTA HİÇBİR ŞEYDEN HABERİ YOKTU!

Denizli’de mesleği nedeniyle kasap camiası tarafından da bilinen Haydar Varan, olay gecesi arkadaşının yanında yemek yedikten sonra meyve tabağı istedi. O esnada mekan içerisinde, restorantta müşteri olarak bulunan Mustafa D., ile müzisyen darbukacı Seyhan D. arasında sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Müzisyen Seyhan D., tartışmanın ardından mutfağa yönelirken, Mustafa D.’de kendisini takip etti. Kavga mutfakta da sürerken, Seyhan D., eline aldığı bıçakla Mustafa D.’nin üzerine yürüdü. O esnada Mustafa D., belindeki silahı çekerek 4-5 el ateş etti.

ZANLI KISA SÜREDE YAKALANDI

Silahtan çıkan kurşunlar, Seyhan D.’nin bacağına ve mutfakta hiçbir şeyden habersiz Haydar Varan’ın göğsüne isabet etti. Silah sesleri restorantta büyük panik yaratırken, çevreden de duyuldu. Müşteriler, mekanın üst katına ve dışarıya kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 sağlık ekibi geldi. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi acil servisine kaldırılan Haydar Varan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bacağından yaralanan Seyhan D. ise tedavi altına alındı. Olayın ardından kaçan Mustafa D., kısa sürede polis tarafından Bağbaşı mevkinde yakalanarak gözaltına alındı.

DENİZLİSPOR CAMİASI YASA BÜRÜNDÜ

Haydar Varan’ın beklenmedik bu ölümü yeşil siyahlı taraftarları derinden üzerken, herkes hastane acil servisine akın etti. Denizlispor Başkan Yardımcısı Yasin Özpek de olay gecesi taraftarları yalnız bırakmadı. Denizlispor taraftarları sosyal medyadan üzüntülerini dile getiren mesajlar yayınladı. Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve Denizlispor’un Taraftardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Özpek de üzüntüsünü dile getirerek sosyal medyadan başsağlığı diledi. Başkan Çetin, “Senle daha yeni tanışmıştık be haydar abi, hep beraber yaşayacağımız şampiyonluk vardı. Allah mekanını cennet eylesin, nur içinde yat can abim” ve Yasin Öpek ise, “Güzel insan Haydar abi… Çok üzüldük, Allah rahmet eylesin , mekânın cennet olsun. Seni Denizlispor taraftarları unutmayacak” mesajı yayınladı. Haydar Varan’ın cenazesinin yarın Ulu Cami’den ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilme bekleniyor.
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın