YÜCEL İLDİZ TRT SPOR'DA

Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, TRT Spor'da Hedef Süper Lig Programının konuğu oldu.

Horozlar'ın başarılı çalıştırıcısı
Yücel İldiz'in Denizlispor ile ilgili açıklamaları:

Yücel İldiz: "Her hafta üzerine koyarak giden bir takım olduk. Taraftarımız maçlara gelmeye başladı dolu tribünler bizi daha motive etti. Primler takımı motive edecek hale geldi. Ali Çetin'e bunun için teşekkür ederim."

Yücel İldiz: "Rakiplerimize saygı duyarak futbolcularımıza verdiklerimizi sahada sonuçlarla aldık. Başarı ayrıntılarda gizli."

Yücel İldiz: "Biz takımımızı bozmuyacağız. Arkadaşlarımızın performansına güveniyoruz. En fazla 2-3 oyuncu transferi yapmayı düşünüyoruz."

Yücel İldiz: "Emenike zaman zaman arar beni sohbet ederiz. Koç naber nasılsın der sadece konuşuyoruz. Emenike'yi kim almak istemez ki ama maddi gerçekler var."

Yücel İldiz: "Futbol maçları sahada oynanıyor. Biz sahada oynuyoruz herkes etik olsun. Futbolcularımıza sahip çıkmasını biliriz."

Yücel İldiz: "Denizli'de dinamikler harekete geçti ancak sponsorluk konusunda yardıma ihtiyacımız var."

Yücel İldiz: "Takımımız bu hafta İstanbulspor karşısında olgun bir takım gibi oynadı ve kazandık."

Yücel İldiz: "Şahıslara ve kulüplere bişey diyemem ama başarılı giden takımlarda özellikle bizim oyuncularımızla kulübün izni olmadan mukayese edilmesin. Bunlara gerek yok."

Yücel İldiz: "Yeşil Cephe ve diğer taraftar gruplarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizi çok motive ediyorlar. Onlar bizi desteklemeye devam etsinler oyuncu arkadaşlarımızla birlikte başarıya gidilecektir."

Yücel İldiz: "İlk yarının en iyi taraftarı tabiki Denizlispor taraftarıdır. Bütün şehir dinamikler harekete geçti. Ama sponsorluk desteği lazım. En iyi taraftar 1. Numara Denizli seyircisi diyebilirim. 2. Numara tabiki Eskişehirspor seyircisidir."

Yücel İldiz: "Alanyaspor'dan Mbilla ile resmi görüşmeler devam ediyor."

Yücel İldiz: "Denizlispor olarak iyi bir ivme yakaladık ama yolun yarısındayız. Şuan lig bitseydi üst ligdeydik. İkinci yarıya inanılmaz konsantre ile girmeliyiz. Bütün şehir bütün dinamiklerimizle bizde elimizden geleni yapacağız." 
Süper bir program oldu teşekkür ederim"

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın