KAMP TARİHLERİ BELLİ OLDU

Zorlu geçecek ikinci yarıya iyi bir giriş yapmak isteyen Denizlispor'umuz da kamp programı belli oldu. 2-12 Ocak tarihleri arasında Antalya'da kampa girecek takımımız, orada 3 hazırlık maçı yapacak. 

Yeni transferlerin bir an önce bitirileceğini dile getiren As Başkan Ali Fırat, ''Nokta atışı transferler yapmak istiyoruz'' dedi. Fırat,''Bizim kadromuz bu lig için gayet iyi durumda. Fakat alternatif oyuncu sıkıntımız var. Takımda rekabeti arttıracak oyuncu sıkıntımız var. Hocamızın raporu doğrultusunda elimizde bir transfer listesi var. Görüşmelerimize başladık. Kulübüne bonservis ücreti ödemeyeceğimiz, takımda ki dengeleri bozmayacak isimler alacağız. Forvet, bek, stoper ve kanat oyuncusu almayı planlıyoruz'' dedi. 

KAPPEL GELMEK İSTİYOR 
Şu anda Altay'da forma giyen eski futbolcumuz kappel ile ilgili de açıklamalarda bulunan Fırat,''Kappel 3. sırada önünde almak istediğimiz oyuncular var. Onlar olmadığı taktirde Kappel ile anlaşacağız. Bize gelmek için can atıyor. Geçmiş dönemde maddi sıkıntılardan dolayı bu futbolcunun sorunlu bir kişilik olduğu kamuoyuna yansıtıldı. Fakat öyle bire yok. Şu anda kartlar bizim elimizde, sorunlu kişilerle uğraşacak zamanımız yok'' dedi.  

BEK İKİ AYAĞINI KULLANACAK. AKYÜZ KANAT OYNAR 
Hoca forvet mevkisinde alternatif değil direk oynayacak adam istiyor diyen Fırat,''Mehmet Akyüz'ün kanat oynama özelliği de var'' dedi. Hocamız ön tarafta daha fazla varyasyon yapmak istiyor. Mehmet Akyüz'ün kanat oynama özelliği de var. Bir tane pivot, gol vuruşu iyi olan bir santrafor almak istiyoruz. Ayrıca alacağımız bek oyuncusu hem sağ hem sol kanat oynayabilecek. Furkan sağ kanata iyi monte oldu. Alperen gerçek yeri olan stopere geri döndü. Lig uzun bir maraton her şeyi hesap etmemiz gerekiyor'' dedi. 

TİSDELL YADA CİHAN GİDECEK 

Takımdan gidecek oyuncular ilgilide açıklama  yapan Fırat,''Ayrılmak isteyen futbolcularımız var. Bunlardan isteklerimiz olacak. Herkes öyle kafasına göre federasyona verip gidemez. Gerekirse alacakları yatırılır bonservis ücreti alınır. Kulüp menfaatlerini korumaktan başka bir çaremiz yok. Sezon başında iyi olduğu kadar kötü transferlerde var. Bazı bölgelere neredeyse hiç oyuncu alınmamış. Mesela Cihan yada Tisdell ikisinden birisi kalacak hocanın istediğine göre birisi ile vedalaşacağız. Bu şekilde ince ama önemli dokunuşlarımız olacak'' dedi.Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın