YILBAŞI ÖNCESİ FUTBOLCULAR PARALANDI

Denizlispor yönetimi 2018'in son haftasında futbolculara söz verdiği maddi yükümlülükleri yerine getirdi. Yılın son haftasında yaklaşık 1.2 milyon para dağıtan yeşil siyahlı yönetim, transferi açtırmak için gereken 4.8 milyon TL'yi de denkleştirdi. Çakmak, bayrak ve SMS gibi kampanyalar yaparak takıma para akışını hızlandıran temsilcimizde yönetim kurulunda ki her birey 300 bin kasaya geri almak şartı ile para bıraktı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın da maddi olarak çok destek verdiği temsilcimizin, transfere harcayacak bütçeyi kenara ayırdığı gelen bilgiler arasında yer aldı. 

ATİLLA,''ŞEHİR KENETLENDİ. DESTEK YAĞIYOR'' 
Konuyla ilgili Denizli Futbola'a açıklamalarda bulunan mali işlerden sorumlu As Başkan Taner Atilla,''Denizlispor'da şimdiye kadar hiç böyle bir ortam görmedim' dedi. Atilla sözlerine şöyle devam etti.''Başkanımızın ve yönetim kurulumuzun yoğun çalışması sebebi ile takımımıza resmen bağış yağıyor. Her yönetici elini taşın altına soktu. En önemlisi Denizli şehri elini talın altına soktu. Ben uzun yıllardan beri bu kulübün içindeyim hiç bu kadar rahat çalıştığımızı hazırlamıyorum. İnşallah yolun sonu mutlu olur'' dedi. 

Yorumlar  

+1 #1 Babayaro 03-01-2019 15:40
Altyapı hocaların paralarını da verin . Insanlar borç içinde yaşıyor başkan , vebal alıyorsun. Son dakika gol atamadığın pozisyonlar döner senin kalende gol olur bak. .
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın