DENİZLİ ATATÜRK STADYUMU'NUN İSMİ DEĞİŞTİ

Denizli Atatürk Stadyumu’nun yeni ismi ‘Bahçeşehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu’ olarak değişti.

 

Denizlispor ile Denizli Bahçeşehir Koleji arasında yürütülen stadyum isim hakkı ile ilgili sponsorluk görüşmeleri bugün itibariyle sonuçlandı.

Yapılan anlaşma gereği Denizlispor’un iç saha maçlarını oynadığı Denizli Atatürk Stadyumu’nun adı bugünden itibaren “Bahçeşehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu” olacak. Anlaşma 2019-2020 sezonu sonuna kadar geçerli olacak.

Denizlispor ile işbirliği yapmaktan son derece memnun olduklarını belirten Denizli Bahçeşehir Koleji Müdürü Canan Gültekin, "Denizlispor'un yakaladığı bu başarılı ivme bizleri heyecanlandırdı. Yönetimimiz ve futbolcularımız ellerinden geleni yaparak takımı üst sıralara taşıdılar. Bizlerde maddi anlamda destek olarak bu başarının perçinlenmesini istedik. Ben inanıyorum ki Denizlispor bu sezon hedefine ulaşarak, gelecek yıl şehrimizi süper ligde temsil edecek" diye konuştu.

Anlaşmanın resmiyet kazanmasının ardından açıklamada bulunan Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, “Sponsorluk görüşmelerine çok önem veriyoruz. Kulübümüze gelir getirecek her projeyi olumlu bir şekilde karşılayıp, kulübümüz menfaatlerini düşünerek karar veriyoruz. Bu anlaşmanın Denizli Bahçeşehir Koleji'ne ve kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın