ALTINORDU BİLETLERİ SATIŞTA

Spor Toto 1. Lig’de liderlik koltuğunda oturan Denizlispor, pazar günü sahasında Altınordu’yu konuk edecek. Yeşil siyahlı yönetim Denizlispor için büyük önem taşıyan karşılaşmanın biletlerini bugünden itibaren satışa çıkarıyor.

 

Bu sabah saat 10:00’dan itibaren hem internet ortamında hem de stat önündeki gişelerde bilet satışı başladı. Yeşil siyahlı kulüpten yapılan açıklamada maç günü yaşanabilecek yoğunluğun önüne geçmek için taraftarların biletlerini şimdiden almaları istendi.

 

Diğer yandan zorlu karşılaşmanın bilet fiyatları da belirlendi. Buna göre Gold ve Vip tribün biletleri 100, B Üst ve D üst tribün biletleri 35, A Üst, A Alt, E Üst ve E Alt tribün biletleri 25, Maraton tribünü 15, kale arkası ve misafir tribün biletleri ise 10 liradan satışa çıkacak.

 

Diğer yandan yeşil siyahlı kurmaylar Altınordu maçında tüm tribünlerin dolacağına inanıyor. Denizlispor Başkan Yardımcısı Yasin Özpek tüm taraftarlara çağrıda bulunarak tribünleri doldurmalarını istedi. Taraftar desteğinin böyle kritik haftalarda önemine değinen Özpek, “Denizlispor şampiyonluk yolunda ilerliyor. O sene bu sene diyoruz. Şampiyonluk inancı taşıyan herkesi tribüne davet ediyorum. İç saha maçlarımızda kayıp yaşamadan ligi şampiyon bitireceğimize inanıyorum.” diye konuştu.Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın