SIRA GELDİ ALTINORDU'YA

Hatay Deplasmanından 1 puanla dönen Horozlar, Altınordu maçına kitlendi. Sakatlığından dolayı antrenmanlara katılamayan Himmet ve memleketinde olan Kahinde'nin yokluğunda Haluk Ulusoy Tesisleri'nde çalışmalarına devam eden Horozlarda, tempo arttı. 

Bugün yapılan antrenman öncesinde açıklamalarda bulunan İldiz, ''Daha hiç bir şey bitmedi. Allah korusun tepetaklak gideriz. Ciddiyeti elimizden kesinlikle bırakmayacağız'' dedi. 
İşte Tecrübeli hocanın açıklamaları ''Zor bir maça gideceğimizi biliyorduk. Saha koşulları beklediğimizden çok daha kötüydü. Maçın başına yansıdı. Bizim seviyemizde ki takımların zorlanacağı belliydi. İlk 25 dakikalarda zorlandık. Rakibimiz havaya girmiş bir takım seyircisi ile bütünleşmiş. İşimiz kolay değildi. Bizde mücadele ettik. Hatay'a giderken zor olacağını biliyorduk. Ama sahaya alıştıktan sonra galibiyeti kaçıran tarafın biz olduğumuzu düşünüyorum. Artık Hatay deplasmanı geride kaldı. Şampiyonluk yolunda bir puan bir puandır. Bu hafta oynayacağımız rakibimiz. Tam bir proje takımı gençlerle iyi bir ivme yakaladılar. Bu sene koydukları hedefte doğru işler yapıyorlar. Hafta sonunda zor bir maç bizi bekliyor. Kahinde'nin durumu ortada maça yetişip yetişemeyeceği belli değil. Ziya kart cezalısı, Himmet sakat. Fakat bunlar bizim bahane değil. Taraftarımız önünde güzel bir galibiyet almak istiyoruz. Daha ligi bitirmedik. Son düdük çalana kadar mücadele etmeye devam edeceğiz'' dedi. Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın