DENİZLİSPOR EKSİKLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu Süper Lig Sezonunun ilk maçının ardından bir araya gelerek ilk değerlendirmesini yaptı. Toplantıda yenilenen Atatürk Stadyumunda karşılaşma öncesi yaşanan sorun ve sıkıntılar ele alındı ve neler yapılabileceği konuşuldu.

 

Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu, 16 Ağustos Cuma günü Galatasaray ile oynanan ilk karşılaşmanın ardından yaptığı ilk toplantıda maçı ve stadyumu değerlendirdi. Toplantıda enilenen stadyumun ev sahipliği yaptığı ilk karşılaşma olması sebebiyle yaşanan sorunlar ve alınması gereken tedbirler üzerinde duruldu.

 

Yukatel Denizlispor Yönetimi, bu konuda özellikle maraton tribünü ve kale arkası tribüne girişlerde yaşanan sorunları öncelikli olarak ele aldı. Bu bölgelerden bilet ve kombine alan kişilerin girişlerinin aksaması ve maç başladıktan sonra stadyuma girebilmiş olması nedeniyle, taraftarların rahatlıkla maça girebilmesi için hiçbir masraftan kaçınılmamasına, maraton tribün ve kale arkası tribün kapılarına giriş turnikesi eklenmesine karar verildi. Alınan karar Denizli Atatürk Stadyumu'nun Süper Lig’in 4.haftası ev sahipliği yapacağı Konyaspor maçına kadar uygulanmış olacak.


 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın