KIZILCABÖLÜKSPOR ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NA 2.ELEME TURUNDA VEDA ETTİ

Kızılcabölükspor Ziraat Türkiye Kupası 2.eleme turu müsabakasında Fethiyespor ile karşı karşıya geldi. Fethiye İlçe Stadı’nda saat 19:00’da başlayan maçı İzmir bölgesi hakemlerinden Davut Dakul Çelik yönetti. Maç Fethiyespor'un 3-2'lik üstünlüğü ile tamamlandı.

KIZILCABÖLÜKSPOR İLK 11'İ
Kızılcabölükspor sahaya Amaç Ulaş Bayram, Mustafa Altun, Mustafa Etem Erboğa, Serkan Özen, Melih Vardar, Hasan Emiroğlu, Hasan Can Yalçıntekin, Alper Hamdi Bayraktar, Tayfun Vurgun, Abdullah Altıntaş ve İlyas Ural ilk 11'i ile çıktı.

FETHİYESPOR İLK 11'İ
Fethiyespor ise Anıl Aracıoğlu, Ozan Karabacak, Metin Sevinç, Cemal Şener, Enes Dada, Aykut Sarıdoğan, Erdeniz Yıldız, Mert, Serhat Keskinsoy , Erkan Kapar ve Sabri Can ilk 11'i ile sahaya çıktı.

MAÇTAN DAKİKALAR
Maçta ilk gol Fethiyespor'dan geldi. Maçın 42. dakikasında Metin Sevinç'in penaltıdan attığı golle Fethiyespor, Kızılcabölükspor karşısında 1-0 öne geçti. Maçın ilk yarısı Fethiyespor'un 1-0'lık üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarı yeniden atağa geçen Fethiyespor 56. dakikada Enes Dada'nın golüyle durumu 2-0 yaptı. 68. dakikada atağa geçen KIzılcabölükspor Ali Helvacı'nın golüyle durumu 2-1 yaptı. Kızılcabölükspor'un golünün ardından yeniden atağa geçen Fethiyespor yeniden gol şansını yakaladı ve 74. dakikada Anıl Arıcıoğlu'nun golüyle durumu 3-1 yaptı. 79. dakikada yeniden atağa geçen Kızılcabölükspor Ali Helvacı'nın golüyle durumu 3-2'ye çıkarttı. Maç Fetfiyespor'un 3-2'lik üstünlüğü ile sona erdi.Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın