MAÇ GÜNÜ

Yukatel Denizlispor Süper Lig'in 10. haftasında kendi evinde Sivasspor'u ağırlayacak. Bu maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan yeşil siyaplı ekip, Gençlerbirliği maçının ardından bu maçta da iyi bir sonuç alarak, Süper Lig'te seri yakalamak istiyor.

Lig maçlarında bugüne kadar 10 kez karşı karşıya gelen Denizlispor ve Sivasspor'un maç karneleri ise şöyle. 10 karşılaşmada Sivaspor 6 kez Denizlispor ise 3 kez yendi. 1 maç ise berabere tamamlandı.


Saat 14:00'da Atatürk Stadyumunda başlayacak olan mücadeleyi Zorbay Küçük yönetecek. Küçük'ün yardımcılıklarını Hakan Yemişken, İbrahim Bozbeş yaparken, VAR hakemliğini ise Özgür Yankaya yapacak.

DENİZLİSPOR'UN İLK 11'İ
Denizlispor sahaya Adam Stachowıak, Tiago Lopes, Oğuz Yılmaz, Mustafa Yumlu, Zakarya Bergdıch, Radoslaw Murawski, Zeki Yavru, İsmail Aissati, Olcay Şahan, Modou Barrow ve Mehmet Akyüz ilk 11'i ile çıkacak.

DEMİR GRUP SİVASSPOR İLK 11'İ
Demir Grup Sivasspor sahaya, Mamadou Samassa, Marcelo Goiano, Aaron Appindangoye, Caner Osmanpaşa, Uğur Çiftçi, Hakan Arslan, Fatih Aksoy, Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç, Erdoğan Yeşilyurt ve Mustapha Yatabare ilk 11'i ile çıkacak.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın