DENİZLİSPOR'DA TEMLİK TARTIŞMASI BÜYÜYOR

Denizlispor'da temlikle ilgili tartışmalar devam ediyor. Eski yöneticilerin temliklerle ilgili Denizlispor yönetimine yönelik yaptığı eleştirilere Denizlispor yönetimi banka dekontlarıyla cevap verdi. Denizlispor Yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Son dönemlerde özellikle sosyal medya üzerinden bilinçli olarak yapılan asılsız haberler hepimizi son derece üzmüştür. Yapılan tüm karalama çalışmalarının arkasında en ufak bir iyi niyet olduğunu düşünmüyor, geçen sene de şampiyonluğa giderken karşılaştığımız bu gibi durumlar karşısında yine dimdik duracağımızdan tüm halkımızın en ufak bir şüphesi olmamasını diliyoruz.

Sponsorumuz Yukatel’in yapmış olduğu sponsorluk bedeli ödemelerinin sayın Başkanımız Ali Çetin’in şahsi hesabına geçtiğini iddia eden bir gazeteci ve eski bir yöneticinin amaçları, tamamen Denizlispor’umuza zarar vermek ve yıpratmaktır. Denizli halkının gönül verdiği, şehrini temsil eden takımına destek vermek amacıyla yaptığı bağışlarla ilgili yaratılmaya çalışılan olumsuz algıyı da yine üzülerek takip ediyoruz. İlk günden beri benimsediğimiz “şeffaf yönetim” ilkemiz doğrultusunda, yapılan tüm bağışların kulübümüz web sitesinde yayınlandığını da hatırlatmak istiyoruz.

Bu yalan haberlerin yapılmasında payı olan tüm isimlerin adalet önünde hesap vereceğini ve kendileri hakkında gerekli yerlere suç duyurusunda bulunduğumuzu belirtmek isteriz.

10 yıl sonra Süper Lig’e çıkmış bir takıma geçen sene de bu gibi saldırıların olduğunu ve bu saldırılardan şampiyon bir takım çıktığını hatırlatmak istiyor, tüm Denizlispor düşmanlarının bu sene de amacına ulaşamayacağına inanıyoruz.

Geçen yıl göstermiş olduğumuz birlik beraberlik sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelebileceğimizi biliyor ve tüm şehrimizi takımımızı daha yüksek sesle desteklemeye davet ediyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın