DENİZLİSPOR'DA İŞLER İYİCE KARIŞTI

Yukatel Denizlispor'un hesaplarında usulsüzlük yapıldığı yönündeki iddialar ve eski yöneticilerin Cumhuriyet Savcılığı'na bulundukları suç duyurusu, Cumhuriyet Savcılarını ve Maliye ekiplerini harekete geçirdi.

Yukatel Denizlispor'da temlik konusuyla başlayan sorun olayın Cumhuriyet Savcılığı'na taşınmasıyla devam ediyor. Eski yöneticilerin temlik ve usulsüzlük yaşandığı nedeniyle suç duyurusunda bulunması Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı ile Maliye ekiplerini harekete geçirdi. Diğer yandan sponrsorluk, bağışlar konusunda makbuzların kayıt altına alınmadığı iddia edildi.  Eski yöneticiler Hasan Önder ve Yasin Özpek’in şikayeti üzerine Valilik ve savcılık, Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve kulüp hakkında soruşturma başlattı. Edinilen bilgiye göre Denizlispor Başkanı Ali Çetin'nin ifadesine başvurulmak üzere savcılık tarafından çağırıldığı ve konuyla ilgili ifade verdiği iddia edildi.

Diğer yandan Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin'nin bu davanın ardından kendilerine atılan iftiralarla ilgili suç duyurusunda bulunacağı ve yargı önünde bu kişiler ile hesaplaşacağını söylediği öğrenildi.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın