HOROZ ÖNCE KAN AKITTI SONRA YOLLARA DÜŞTÜ

İkinci yarının ilk maçında Adanaspor ile karşılaşacak olan Denizlispor, kamp için Antalya’ya hareket etti. 2 gün Antalya-Belek’te kamp yapacak olan yeşil siyahlılar, Pazar günü Adana’ya hava yolu ile gidecek. Yeni transferlerden Haluk ve Uğur’un yanı sıra sakatlığı devam eden Veli Acar kamp kadrosunda yer almadı.

 

Denizlispor ikinci yarının ilk maçı için adana yolarına düştü. Pazartesi günü oynanacak maç öncesinde 2 gün Antalya’da kamp yapacak olan yeşil siyahlı takımımız, Pazar günü sabah uçağı ile Adana’ya geçecek. Yeni transferlerden Dilaver, Sakıp ve Caner maç kadrosuna girdiler.

 

HOROZ KAN AKITTI

Antalya seyahati öncesinde Gümüşler Haluk Ulusaoy Tesisleri’nde toplayan futbolcular, teknik ve yönetim kurulu kurban kestikten sonra yola çıktılar. İkinci yarıda Denizlispor’un hedeflerine ulaşması ve ilk yarıda yaşanan şanssızlıkların son bulması için kesilen dana ve kuzuya yabancı futbolcular bakamadı.

 

SIRA FUTBOLCULARDA

Futbolcuları ve teknik ekibi tek tek otobüse bindiren Denizlispor Başkanı Yurdal Duman,‘Kaptan Fatih Yiğen’e biz üzerimize düşen görevi yaptık. Paraları ödedik. Şimdi sıra sizde’ dedi.

 

KEMAL KADRODA YOK

Yeni transferlerden Uğur ve Haluk maç kafilesinde yer almadı. Ayrıca Sakatlıkları devam eden Veli Acar, Evren, İsmail ve Ali Helvacı’da Denizli’de kaldılar. Kamp döneminin yıldız isimlerinden Kemal Aslan’da Denizli’de kalan isimler arasında yer aldı.
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın