BURAK AKYILDIZ VEDA ETTİ

Denizlispor’un tecrübeli futbolcusu Burak Akyıldız ile karşılıklı olarak sözleşme fesih edildi. Yeşil siyahlı takımdan ayrıldığı için çok üzgün olduğu gözlenen tecrübeli futbolcu, arkadaşlarını Antalya’ya uğurlarken, ‘kırgın değilim’ dedi.
Sezon başında Denizlispor’a büyük umutlar ile transfer edilen Burak Akyıldız, takımdan ayrıldı. Kulübü federasyona veren ve 2 sene öncesinden kalan alacaklarını isteyen Burak’ın defanssa takviye yapılması sebebi ile takımdan gönderildiği öğrenildi.

KIRGIN DEĞİLİM
Defans hattına Cener ve Sakıp’ı transfer eden yeşil siyahlılarda teknik direktör Osman Özköylü’nün yönetimle görüşerek böyle bir karar aldıkları öğrenildi. Denizlispor yönetim kurulu ile karşılıklı olarak sözleşmeyi anlaşarak fesih ettiklerini söyleyen Akyıldız,‘kimseye kırgın değilim. Yönetim kurulu benim geçmiş dönemde ki alacaklarımı ödediler. Bu dönemde de indirime gitmemi istediler. Bende bunu kabul etmeyince takımdan ayrıldım. Takımdan ayrılmış olamama rağmen arkadaşlarıma ve hocama sonuna kadar güveniyorum. İnşallah Denizlispor hak ettiği yer olan Süper Lige bir an önce çıkar’ dedi. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodu okunmuyorsa tıklayın